Šiandien Tauragėje: paskutinė išankstinio balsavimo diena

Dalintis:

Artimiausios dienos bus gana sausos, tačiau pamažu stiprės vakarų, šiaurės vakarų vėjas. Rinkėjai dar gali pasinaudoti proga balsuoti iš anksto.

Kovo 2 d. kritulių tikimybė maža. Rytą vietomis rūkas, plikledis. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, 6–11 m/s. Temperatūra 3–8 laipsniai šilumos.

Lietuvoje pagrindinių valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia drėgnos arba sausos, kai kur šlapios, tik Anykščių ir Molėtų rajonuose vietomis slidžios dėl plikledžio.

Pietvakarių Lietuvoje eismo sąlygas sunkina rūkas, matomumas vietomis siekia iki 100 m.

Kovo 3-os dieną šiaurės rytiniuose rajonuose nedideli krituliai. Vėjas vakarų, šiaurės vakarų, naktį 5–10 m/s, dieną 8–13 m/s. Temperatūra naktį nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnio šilumos, dieną 2–7 laipsniai šilumos.

Šiandien visoje Lietuvoje yra paskutinė diena, kuomet galima balsuoti iš anksto, nelaukiant sekmadienio. Tokiu būdu balsuoti galima bet kurioje rinkiminėje apygardoje. Sekmadienį savo balsą atiduoti bus galima tik savo rinkiminėje apygardoje.

Vakare 17 val. Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje vyks G.Petkevičiaus knygų „Karo anatomija“ ir „Karo žmonės“ pristatymas. O 18 val. Tauragės kultūros rūmuose suplanuotas atlikėjų Sandros ir Viktoro koncertas. Bilietų kainos 14–19 Eur.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą