Šiandien Tauragėje: posėdžiaus du komitetai

Dalintis:

Dieną vietomis, daugiausia šiauriniuose rajonuose, trumpai palis. Vėjas pietvakarių, vakarų, 6–11 m/s. Temperatūra 19–24, pajūryje ir šiaurės rytiniame šalies pakraštyje 16–18 laipsnių šilumos.

Gegužės 20 d. daug kur lietus, vietomis smarkus, kai kur su perkūnija. Vėjas naktį silpnas, dieną vakarų, 7–12 m/s. Temperatūra naktį 9–14 laipsnių šilumos, dieną 17–22, kai kur 14–16, šalies pietuose vietomis 23–25 laipsniai šilumos.

Artėjant Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdžiui, posėdžiauti ruošiasi ir įvairūs komitetai. Šiandien numatytas Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto bei Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdžiai. Abiejuose posėdžiuose dalyvavimą numatė ir rajono meras Dovydas Kaminskas, vicemerė Virginija Eičienė, administracijos direktorė Gintarė Rakauskienė, taip pat jos pavaduotojas Tomas Raulinavičius.

Šiandien iškilminga diena Tauragės „Versmės“ gimnazijos moksleiviams – tradiciškai vyks „Versmės garbės“ apdovanojimai, kurių metu bus pagerbti aktyviausi, pažangiausi ugdymo įstaigos moksleiviai.

Taip pat šiandien numatytas dviejų žuvusių partizanų pagerbimas, kurį organizuoja Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio motorizuotasis pėstininkų batalionas su Tauragės Tremties ir rezistencijos muziejumi. 10 val. partizanai bus pagerbti prie Šubertinės kiemelyje esančio paminklo, tuomet visi pajudės į žūties vietą Žygaičių seniūnijoje. Po renginio Žygaičiuose bataliono kariai kviečia į ginkluotės parodą ir pasivažinėjimą karine technika.

10.15 val. visi mažieji skaitytojai kviečiami į Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrių. Ten planuojamas susitikimas su vaikų rašytoja Gaja Guna Ekle.

Ar žinojote, kad šiandien ukrainiečiai mini Vyshyvankos dieną? Skelbiama, kad kasmet trečiąjį gegužės ketvirtadienį ukrainiečiai ir jų draugai visame pasaulyje puošiasi tradiciniais geometriniais raštais išsiuvinėtais marškiniais ir mini Vyshyvanka dieną. Sakoma, kad kiekvienas ukrainietiškos vyshyvankos raštas pasakoja šeimos ar regiono istoriją.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą