Šiandien Tauragėje: prasidės Tauragės muzikos festivalis

Dalintis:

Savaitės vidurys bus sausas ir labai šiltas. Popiet „Versmės“ ir Žygaičių gimnazistams bus teikiami atestatai, o vakare – Tauragės muzikos festivalio atidarymo šventė.

Šiandien bus giedra ir sausa.  Aukščiausia temperatūra 22–27 laipsniai.

Liepos 21 d. be lietaus. Vėjas besikeičiančios krypties, 4–9 m/s. Temperatūra naktį 9–14, pajūryje 15–17 laipsnių šilumos, dieną 25–30 laipsnių.

Liepos 22-os dieną vakariniuose rajonuose trumpas lietus, vietomis su perkūnija. Vėjas naktį silpnas, dieną besikeičiančios krypties, 5–10 m/s, per perkūniją kai kur gūsiai 15 m/s. Temperatūra naktį 12–17, dieną 25–30, pajūryje 22–24 laipsniai šilumos.

Tauragės rajono mero darbotvarkėje numatytas susitikimas su jaunimu, atvykusiu iš Turkijos ir ir Vokietijos. Vėliau – dalyvavimas „Versmės“ gimnazijos atestatų teikimo šventėje, kuri vyks Pilies kiemelyje. Joje taip pat dalyvaus ir administracijos direktorė su savo pavaduotoju. Vicemerė brandos atestatų teikimo proga pasveikinti vyks Žygaičių abiturientų. Administracijos direktorės darbotvarkėje suplanuotas pasitarimas dėl Jūros upės vagos valymo.

Šįvakar 19 val. Tauragės pilies kiemelyje prasidės kasmetinis Tauragės muzikos festivalis. Kraštiečio Liudo Mikalausko organizuojamas festivalis bus atidarytas „Flor de Toloache“ koncertu (vokalas, smuikas, gitara, trimitas). Bilieto kaina 5 Eur.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą