Šiandien Tauragėje: prognozuojamas stipresnis vėjas

Dalintis:

Šiandien daugelyje rajonų trumpi krituliai, daugiausia lietus. Vėjas pietvakarių, vakarų, pereinantis į šiaurės vakarų, 6–11 m/s. Temperatūra 3–8 laipsniai šilumos.

Dėl buvusio ar besitęsiančio lietaus valstybinės reikšmės kelių dangos daugiausia šlapios arba drėgnos. Daugelyje rajonų lietus arba dulksna.

Rytojaus orai numatomi vėsesni, daug kur krituliai, vyraus sniegas. Vėjas šiaurės vakarų, vakarų, dieną kai kur gūsiai 15–18 m/s. Temperatūra naktį 0–5 laipsniai šalčio, dieną 0–5 laipsniai šilumos.

Trečiadienį daug kur truputį pasnigs, pustys. Vėjas šiaurės vakarų, vietomis gūsiai 15–20 m/s. Temperatūra naktį 0–5 laipsniai šalčio, dieną nuo 1 laipsnio šalčio iki 4 laipsnių šilumos.

Ar žinojote, kad šiandien minima Tarptautinė teatro diena. Skelbiama, kad teatro ištakų galima rasti dar senovės medžiotojų ir žemdirbių apeigose, taip pat liaudies papročiuose. Pirmasis profesionalus europietiškas teatras įkurtas Renesanso epochoje. Tai buvo italų kaukių komedijų teatras. Nuo to laiko klajojantys aktoriai po truputį tapo sėslūs, pradėjo vaidinti pastoviose vietose. Lietuva turi daugybę teatrų (daugiau nei 30), kurių ne vienas pripažintas ir pasauliniuose teatrų festivaliuose. Savo pasirodymais tauragiškius kasmet džiugina Tauragės liaudies teatras bei jaunieji aktoriai iš Pilies teatro.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą