Šiandien Tauragėje: vizito užsuks žemės ūkio ministras

Dalintis:

Penktadienį, anot meteorologų, didesnėje šalies dalyje pasnigs, vyraus trumpas, nedidelis sniegas. Į Tauragę atvyks žemės ūkio ministras.

Vietomis plikledis. Vėjas šiaurės rytų, 6–11 m/s. Aukščiausia temperatūra nuo 3 laipsnio šalčio iki 1 laipsnio šilumos.

Dėl buvusio ar besitęsiančio snygio didžiojoje šalies dalyje valstybinės reikšmės kelių dangos slidžios, su šlapio sniego provėžomis, vietomis susiformavęs plikledis. Sudėtingiausios eismo sąlygos rytų, vidurio ir pietų Lietuvoje, čia mažesnio eismo intensyvumo rajoniniuose keliuose puraus ar prispausto sniego sluoksnis vietomis siekia iki 10 cm. Slidžius ir provėžotus kelių ruožus barsto ir valo AB „Kelių priežiūra“, tačiau vairuotojų prašome atsižvelgti į kelio dangos būklę ir rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį bei laikytis didesnio nei įprasta saugaus atstumo.

Šeštadienį didesnėje šalies dalyje taip pat tikimasi sniego. Naktį daug kur, dieną kai kur plikledis. Vėjas rytinių krypčių, naktį 4–9 m/s, dieną 6–11 m/s. Temperatūra naktį 3–8 laipsniai šalčio, dieną nuo 0 iki 4 laipsnių šalčio.

Sniegas prognozuojamas ir sekmadienį. Kai kur plikledis. Vėjas naktį besikeičiančios krypties, dieną pietų, pietryčių, 6–11 m/s, dieną pajūryje gūsiai 15 m/s. Temperatūra naktį 5–10, vakariniame šalies pakraštyje 1–3 laipsniai šalčio, dieną nuo 3 laipsnių šalčio iki 2 laipsnių šilumos.

Lapkričio 21 d. kai kur truputį pasnigs. Vietomis plikledis. Vėjas naktį pietryčių, dieną pietryčių, rytų, 6–11 m/s, naktį pajūryje iki 14 m/s. Temperatūra naktį 5–10, pajūryje 1–3 laipsniai šalčio, dieną nuo 0 iki 5 laipsnių šalčio, vakariniame šalies pakraštyje iki 2 laipsnių šilumos.

Tauragės rajono vicemerės darbotvarkėje numatytas susitikimas su žemės ūkio ministru, kuris atvyksta į Tauragę. Susitikime dalyvaus ir administracijos direktorė bei jos pavaduotojas. Pranešama, kad ministro tikslas – Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023-2027 m. strateginio plano pristatymas.

Tauragiškiai kviečiami į renginį „Mes ir žuvę nugalėjom“. 12 val. vyks mišios, o po jų, 12.30 val., Bažnyčios skvere bus oficialiai atidaryta fotografijų paroda. 13.30 val. suplanuotas partizanų pagerbimas Tremties ir rezistencijos muziejaus kiemelyje. Vėliau susirinkusieji kviečiami vykti į Antegluonio kaimą, kur žuvę partizanai bus pagerbti savo žūties vietoje. Minėjimas bus tęsiamas pėsčiųjų žygiu partizanų keliais į Batakius.

Taip pat šįvakar, 18 val., Tauragės kultūros rūmuose vyks partizanų dainų vakaras.

18.30 val. Kęsčių bendruomenės namuose – kaimynų protmūšio kovos „Giminė už mylios – kaimynas už tvoros“: suburk komandą ir turiningai praleisk laiką.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą