Šiemet Tauragė krivūlės negavo

Dalintis:

Šią savaitę šešioliktus metus organizuotuose svarbiausiuose šalies savivaldos apdovanojimuose „Auksinės krivūlės“ Tauragė liko nepastebėta. Per 16 metų rajonas yra pelnęs 8 krivūles.

Savivaldybės delegacija, antradienį vykusi į sostinę, tikėjosi parsivežti bent vieną apdovanojimą, bet nei Lietuvos savivaldybių asociacija, nei laureatus rinkusi Europos Komisija ir visų šalyje veikiančių ministerijų atstovai Tauragės rajono neįvertino. Šiemet „Auksinės krivūlės“ iškeliavo į Birštoną, Kėdainius, Telšius, Radviliškį, Palangą, Pasvalį, Akmenę, Vilkaviškį, Klaipėdos miestą ir rajoną, Ignaliną ir Panevėžio rajoną. Du specialieji apdovanojimai teko Vilniaus miesto ir Raseinių rajono savivaldybėms.

Pačią pirmąją krivūlę „Už draugiškumą kariams“ Tauragė laimėjo pirmaisiais apdovanojimų metais 2005-aisiais, antroji krivūlė į rajoną atkeliavo po devynerių metų pertraukos „Už tikslingą ES investicijų panaudojimą kompleksinei teritorinei plėtrai“. 2015 ir 2020-aisiais savivaldybė įvertinta dviem krivūlėmis. Europos Komisija jas skyrė nominacijoje „Stipri bendruomenė – stipri Europa“ ir už žaliąsias rajono ambicijas. Taip pat rajoną įvertino Lietuvos verslo konfederacija už „Investicinės aplinkos gerinimą“, o Susisiekimo ministerija – už „Draugiškumą aplinkai ir darnaus judumo skatinimą“. Nuo 2018-ųjų iki 2020-ųjų savivaldybė buvo apdovanojama kasmet: už verslumo skatinimą, bendradarbiavimą su nevyriausybinėmis organizacijomis ir ambicingus planus šioje srityje.

„Auksinės krivūlės“ riterio apdovanojimą 2017-aisiais yra pelnęs tuometinis Mažonų seniūnijos seniūnas Jonas Samoška.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą