Skambus liaudies teatro jubiliejus

Dalintis:

Tauragės liaudies teatras, kuriam nereikia aktorystės diplomų, šiemet švenčia garbingą 60 metų sukaktį. Gimtadienio šventė surengta sekmadienį.

Liaudies teatro vadovė ir režisierė Genovaitė Urmonaitė neatsitiktinai paminėti gražios sukakties pakvietė į atokią Vido Bartmino sodybą-bityną. Nors žiūrovams jau leidžiama rinktis į didesnes sales, atviroje erdvėje užsikrėsti koronavirusu tikimybė mažesnė. Režisierė džiaugiasi, kad kasmet pavyksta pastatyti bent po vieną premjerą, o šiais karantininiais metais jos vadovaujami aktoriai jau vaidino septyniose išvykose.

– Tai viena iš 60-mečio dalių. Buvo ir kraštiečių šventė prieš karantiną Vilniuje, po karantino Taurų kiemelyje surengėme spektaklį. Visur nuvažiavę pristatome Tauragę ir savo teatrą. O dar laukia staigmena, apie kurią pagalvojus plaukai stojasi. Knygą noriu išleisti šį mėnesį. Liko patys sunkiausi darbai. Tai irgi šešiasdešimtmečio dovana, – sakė režisierė.

G.Barakauskienės nuotrauka

Sekmadienį susirinkusieji stebėjo naujausią režisierės spektaklį „Velnias ne boba“, kuriame vaidina Taurų bendruomenės nariai, klausėsi renginio viešnios Dalios Teišerskytės eilių, prisiminė gražiausius liaudies teatro sukurtų spektaklių epizodus.

G.Barakauskienės nuotrauka

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą