Stiliaus patarimai ir idėjos – kaip suspindėti per šventę?

Dalintis:

Besiruošdamos į šventę, visuomet svajojame sukurti išskirtinį, nepamirštamą įvaizdį. Šiais laikais turime daugybę puošnių rūbų pasirinkimų, tačiau kai reikia priimti sprendimus, suformuoti suspindėti leisiantį stilių, gali būti pakankamai sudėtinga. Jei susidūrėte su tokia užduotimi, ją lengviau įveikti padės žemiau pateikti patarimai.

Paisykite aprangos kodo

Griežtas aprangos kodas dažniausiai egzistuoja oficialesniuose renginiuose, tačiau kartais tam tikrų taisyklių galima išgirsti ir asmeninėse šventėse. Jų laikytis būtina be jokių išlygų – taip parodysite pagarbą šventės organizatoriams ir blogąja prasme neišsiskirsite iš minios. Jei griežtas aprangos kodas nėra nustatytas, turėtumėte pagalvoti, kokio pobūdžio tai bus renginys. Tikėtina, kad formaliam priėmimui norėsis paieškoti elegantiškos vakarinės suknelės, o ruošiantis į draugės gimtadienį, bus galima rinktis ryškesnes spalvas, neįprastus kirpimus ar išbandyti kitus stiliaus eksperimentus.

Turėkite ryškesnį akcentą

Logiška, kad šventėje norint suspindėti, reikia pasirūpinti blizgančiomis detalėmis. Tiesa, šio sakinio nebūtina suprasti tiesiogiai – vietoj blizgučių galima rinktis ir kitus ryškesnius akcentus. Šiuo atveju svarbiausia yra nepersistengti. Jei ieškosite ryškesnės proginės suknelės, prie jos reikėtų derinti kuklesnius papuošalus ir apsiriboti mažesniu jų kiekiu. Tačiau jei, priešingai, pasirinkote kuklesnę suknelę, prie jos turėtumėte derinti masyvesnius, originalius papuošalus. Kitaip tariant, šventinis Jūsų įvaizdis turi turėti akcentą – kas juo taps, nuspręsite pačios.

Kurkite laikui nepavaldų įvaizdį

Jei nesate dažna vakarėlių viešnia ar nemėgstate pernelyg eksperimentuoti su savo įvaizdžiu, visuomet galite sukurti laikui nepavaldų stilių, kuris puikiai tiks daugeliui progų. Maža juoda suknelė, blizgūs, prie ausų prigludę auskarai ir lakuoti aukštakulniai – tai viskas, ko reikia, kad galėtumėte užkariauti pasaulį. Net ir pasirinkusios tokias standartines stiliaus detales, turėsite šiek tiek erdvės eksperimentams – galbūt vieną dieną kils noras tuo pasinaudoti. Kokteilinės suknelės ir kiti šventinio įvaizdžio elementai gera kaina siūlomi Pigu.lt el. parduotuvėje.

Neapsiribokite suknelėmis

Kai kurioms iš mūsų suknelės nepatinka, o kitos yra įsitikinusios, kad tokie rūbai joms paprasčiausiai netinka. Tačiau tai nereiškia, kad dėl to nepavyks sukurti šventiško įvaizdžio – lygiai tokių pačių rezultatų galite pasiekti mūvėdamos kelnes. Pasirinkite juodas cigarečių tipo kelnes, prie jų derinkite šilkinę palaidinę, o įvaizdį užbaikite ryškiu baltu švarku – jei prie tokio derinio pridėsite ir aukštakulnius, Jums tikrai pavyks sužibėti. Svarbu atsižvelgti į savo figūros tipą ir rinktis tinkamo dydžio drabužius – įsispraudusios į dydžiu mažesnę palaidinę, tikrai neatrodysite liekniau.

Kruopščiai apgalvokite kiekvieną detalę

Formuodamos šventinį įvaizdį, turėtumėte prisiminti, kad kiekviena kartu su Jumis esanti detalė daro jam šiek tiek įtakos – įsitikinkite, kad smulkmenos nesugadins ilgai formuoto stiliaus. Pagalvokite ne tik apie avalynę, bet ir apie rankinę, o jeigu šventė vyks šaltuoju sezonu, nutarkite, kokį viršutinį rūbą priderinsite prie bendro derinio. Turėkite omenyje, kad prie įvaizdžio prisidės ir makiažas bei šukuosena – apie visa tai reikėtų pagalvoti kuo anksčiau.

Nebijokite persistengti

Nors kalbant apie kasdienį įvaizdį, dažniausiai patariama priešingai, ruošiantis vakarėliui, sau galima leisti daugiau. Jei nesate tikros, ar pataikysite į dešimtuką ir pernelyg neišsiskirsite iš visų svečių, naudokite tokius ryškesnius akcentus, kuriuos bus galima lengvai pakeisti. Pavyzdžiui, galite nusiimti šiek tiek papuošalų ar išsileisti kuodą. Nors tokie scenarijai susiklosto retai, visuomet geriau būti jiems pasiruošus.

Atkreipusios dėmesį į šiuos patarimus, sukursite tokį šventinį įvaizdį, kuris leis suspindėti ir padės atkreipti aplinkinių dėmesį. Tačiau svarbiausia, kad šventės metu galėtumėte jaustis savimi – nuo Jūsų sklindantis pasitikėjimas bet kokiam įvaizdžiui suteiks papildomo žavesio.

 Užs. Nr. 159

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą