Supykdė nepranešę apie renginio atšaukimą

Dalintis:

Savaitgalį Tauragės kultūros centro internetiniame puslapyje buvo paskelbta apie Naisių teatro pasirodymą, tačiau teatro gastrolės neįvyko. Kultūros centras atsiprašo už nesusipratimą.

„Tauragės kurjeriui“ parašęs tauragiškis R.Š. piktinasi, kad atšauktas renginys taip ir liko renginių sąraše Tauragės kultūros centro internetiniame puslapyje.

„Žiūrovams atėjus į renginį pasitiko užrakintos kultūros rūmų durys. Jokio užrašo, ar įvyks išreklamuotas internete ir spaudoje renginys, jokio atšaukimo internete, jokios pagarbos centro lankytojų atžvilgiu ir paprastos žmogiškos kultūros“, – teigia Tauragės kultūros centro lankytojas.

R.Š. tikėjosi patekti į rugsėjo 12-ąją planuotą Naisių vasaros teatro koncertinę programą, kuri turėjo įvykti 18 val. Apsilankius Tauragės kultūros centro internetiniame puslapyje, informacija, kad toks renginys buvo planuojamas, vis dar buvo paskelbta renginių kalendoriuje. Tačiau kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis tvirtino, kad renginys nebuvo niekur reklamuojamas, afišų mieste nebuvo iškabinta.

– Šį renginį atšaukė dėl koronaviruso pandemijos net nepradėjus viešinti reklamos. Afišų nebuvo jokių, mums jų net neatsiuntė, – sakė V.Bartušis.

– Šis renginys buvo paminėtas tik mūsų internetiniame puslapyje. Sužinoję, kad jį atšaukia, ištrynėme jį, tačiau čia turbūt techniniai nesklandumai, kad viename kompiuteryje jį vis dar rodo, kitame – nebe. Atsiprašome lankytojų už nesusipratimą, – sakė Kultūros centro kultūrinių renginių vadybininkė Salvinija Žemaitienė.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą