fbpx

Susibūrę paminėjo Lietuvių kalbos dieną

Dalintis:

Vasario 16 – kovo 11 dienomis šalyje vyksta Lietuvių kalbos dienos. Tradiciškai Lietuvių kalbos diena paminėta ir Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centre.

Į ugdymo ir vaiko gerovės centrą sugužėjo mokiniai iš Batakių, Skaudvilės, Pagėgių mokyklų ir darželių. Mokytoja Rolanda Lukošienė kalbėjo apie lietuvių kalbos grožį ir kvietė susipažinti su  lietuvių kalbos tarmėmis. Žemaičių tarmę pristatė Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centro logopedė Inga Liekienė, žemaitiškai ištrauką skaitė mokinys Modestas Dainauskas. Dzūkų tarmę pristatė logopedė Gitana Rudienė, dzūkiškus žodžius tarė mokiniai iš Batakių pagrindinės mokyklos. Apie suvalkų tarmę papasakojo logopedė Aidara Janušaitienė, suvalkietiškai kalbėjo mokinės iš Skaudvilės gimnazijos. Aukštaičių tarmę pristatė logopedė Rolanda Lukošienė, ištrauką aukštaitiškai skaitė mokinė Simona Skerniškytė.

Visus sužavėjo Pagėgių lopšelio-darželio priešmokyklinės grupės vaikų pasirodymas. Mažieji svečiai šoko ir dainavo lietuvių liaudies dainas, mokė žaisti įvairių Lietuvos regionų žaidimus. Nuoširdžiai dėkojame kolektyvo vadovei – muzikos mokytojai Regina Pilkionienei ir auklėtojai Dainai Chockevičienei.

Parengė: Vyr. spec. pedagogė Rolanda Lukošienė

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą