Tarp laimėtojų – komanda iš Mažonų

Dalintis:

Baigėsi ekologinis konkursas „Mano žalioji palangė“. Laimėtoja paskelbta ir Mažonų biblioteka. Bibliotekininkei Gintai Bartkienei ir jos suburtai komandai buvo įteiktos padėkos, knygos ir sėklos, kurias konkurso organizatoriai paragino kitais metais vėl sodinti ir auginti ant palangės, ir vėl dalyvauti šiame konkurse.

Prieš keletą dienų Vilniaus universiteto botanikos sode, įsikūrusiame Kairėnuose, vyko baigiamasis konkurso „Mano žalioji palangė“ renginys. Šiais metais dalyvavo 7115 vaikų, buvo pristatyta 450 darbų. Visą pavasarį jie su mokytojais, tėveliais ar seneliais augino gėles ir daržoves, užfiksavę augalus nuotraukose, siuntė konkursui. Komisija išrinko laimėtojus ir apdovanojo 35 kūrybiškiausių ir įdomiausių žaliųjų palangių autorius, tarp jų – komandą iš Mažonų.

G.Bartkienė pasakojo, kad pernai su 8 metų sūnumi Pijumi dalyvavo šiame konkurse. Už užaugintą gražią pupą sūnus buvo apdovanotas. Šiais metais Ginta konkurse dalyvauti paskatino Mažonų bendruomenės vaikų dienos centro „Po stogu“ vaikus ir jų vadovę Laimą Šveikauskienę, nes su jais bendradarbiauja, vaikai daug skaito ir noriai dalyvauja veiklose.

– Vasario mėnesį pradėjome sodinti ir auginome 3 mėnesius. Užaugo sukučiai, stambiažiedės godecijos, rugiagėlės, nasturtės, medetkos, špinatai, svogūnai, moliūgas. Su vaikais juos prižiūrėjome, laistėme, nenaudojome trąšų. Mums įteikė padėkas, vaikiškas knygas, dovanojo knygą apie imunitetą stiprinančius augalus ir daug sėklų. Į Vilnių važiavo 6 aktyviausi vaikai, nes tik komandas kvietė, visi dalyviai nebūtų tilpę. Vyko edukacinė ekskursija po botanikos sodą. Vaikai labai džiaugiasi, kitais metais vėl dalyvausime, – neabejoja Ginta. – Konkurso tema „Augalų spalvos“, todėl gražiai papuošėme vazonus, palangė su augalais buvo graži ir spalvota.

Pasak G,Bartkienės, užaugintas ant palangės medetkas, serenčius ir rugiagėles persodino į vaikų dekoruotus skardinius indelius nuo kavos, juos padovanos tėveliams Tėvo dienos proga. Bibliotekininkė džiaugiasi, kad su vaikais labai dažnai dalyvauja įvairiuose konkursuose, jų piešinius neseniai siuntė į „Naminuko“ skelbtą konkursą.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą