Tauragės eglutę „pakrikštijo“ Kalėdų nuotaka

Dalintis:

Penktadienio vakarą daugelio lauktas pagrindinės Tauragės eglės Pilies aikštėje įžiebimas buvo netikėtas – šviesos sutvisko dar prieš numatytą virtualų šventinį renginį. O pastarasis buvo ypač trumpas – vos 12 minučių.

Kaip ir žadėta, penktadienį be minios plojimų, žvaigždžių koncerto ar vietinių atlikėjų pasirodymų įžiebta Tauragės kalėdinė eglė. Didžiųjų miestų kalėdinių eglių įžiebimai parodė, kad renginių išsiilgę ir šventinės nuotaikos vedami žmonės būrėsi. Todėl pirminis planas Tauragėje pasikeitė – virtualus eglutės įžiebimo renginys, kurį kiekvienas galėjo stebėti namuose, buvo numatytas 18 val., o tikslaus eglutės įžiebimo laiko nutarta neskelbti. Visų netikėtumui lemputės Pilies aikštėje įžiebtos valandą iki numatyto virtualaus renginio.

Pilies aikštėje tuo metu daug žmonių nebuvo, vaikštinėjo tik keli būreliai su vaikais, kuriuos anksčiau nušvitusi eglė nustebino. Viena jauna tauragiškių šeima sakė nesitikėjusi, kad išėję pasivaikščioti išvys patį įžiebimą. Daugelis suskubo traukti telefonus ir fotografuotis, o mažieji kaip pašėlę lakstė nuo vienos interaktyvios pakylos prie kitos.

Nereikėjo ilgai laukti, kai į automobilių stovėjimo aikštelę įvažiavo policijos pareigūnų ekipažas. Visgi žmonių vaikyti neprireikė – jų tiesiog nebuvo.

Socialiniuose tinkluose paviešinus Tauragės kalėdinės eglės nuotraukas, daug kas ją vadino nuotaka. Tokį įspūdį komentatoriams paliko į keturias puses nuo viršūnės besidriekiančios šviesų girliandos. Tauragės miesto seniūnas Žilvinas Majus suskaičiavo, kad specialiai šiems metams įsigyta net 2 km šviečiančių girliandų už 8228 Eur. Taip pat aplink eglutę išdėstytos 4 interaktyvios pakylos – ant kiekvienos jų užlipus keičiasi eglutę juosiančių girliandų spalva ir skambanti melodija. Pakyloms išleista 3867 Eur.

Šiemet nušvito ir visa Bažnyčių gatvė. Mortos Mikutytės nuotrauka

Visą savaitgalį vakarais daug tauragiškių buvo galima sutikti vaikštinėjančius Bažnyčių gatve, kurią visą kalėdinį laikotarpį apšvies eglučių alėja. 60 eglučių kainavo 900 Eur, o jų girliandoms išleista 1140 Eur.

Kiek kainavo visos kitos šventinės išlaidos, įskaitant koncerto filmavimą, Tauragės rajono savivaldybės administracija neatskleidė.

Įžiebimo šventinis renginys, kaip ir žadėta, buvo virtualus. Mortos Mikutytės nuotrauka

Virtualus penktadienio eglutės įžiebimo koncertas buvo kaip reta trumpas – vos 10 minučių. Jo metu tauragiškiams giedojo choras „Gloria“, nuskambėjo Tauragės Švč. Trejybės parapijos klebono Mariaus Venskaus, evangelikų liuteronų parapijos kunigo Mindaugo Dikšaičio sveikinimai ir mero Dovydo Kaminsko linkėjimai.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą