Tauragės kalėdinė eglutė atsiėjo daugiau nei 10 tūkst. eurų

Dalintis:

Praėjusį savaitgalį didieji Lietuvos miestai įžiebė kalėdines eglutes. Netrukus šventiškų renginių banga nuvilnys per visą šalį. Savo žaliaskarę, atsiėjusią kiek daugiau nei 10 tūkst. eurų, ateinantį šeštadienį įžiebsime ir Tauragėje. Šventes organizuoja ir aplinkiniai miesteliai.

Kasmet kalėdinės eglutės įžiebimas – laukiamiausias šaltojo sezono renginys, sukviečiantis minias žiūrovų. Vilniaus ir Kauno miestai jau davė startą šiems renginiams, pirmieji įžiebdami aikštėse savo puošmenas ir rungdamiesi – kurio eglutė gražesnė. Naujienų portalai skelbia, kad žaliaskarių įžiebimo stebėti ir koncertinės programos paklausyti traukė minios.

Visai netrukus prie švenčių laukimo prisidės ir Tauragė. Skelbiama, kad Pilies aikštėje jau stovinti eglutė bus įžiebta šį šeštadienį. Tauragės rajono savivaldybės viešinamose sutartyse skelbiama, kad su įmone „GES projektai“ pasirašyta eglutės puošybos elementų ir jiems reikalingos programinės įrangos nuomos bei jos priežiūros sutartis. Jos vertė 12 tūkst. eurų.

Renginių programoje numatytas Lauros Remeikienės koncertas. Pastarasis Tauragės rajonui atsieis 1300 eurų. Ant scenos Pilies aikštėje žiūrovai išvys iš Irūną Puzaraitę su Mariumi Jampolskiu. Su L.Lapkauskaitės koncertinių paslaugų firma pasirašytos sutarties vertė 3 tūkst. eurų. Šių atlikėjų valandos trukmės pasirodymas suplanuotas eglutės įžiebimo šventės metu gruodžio 3 dieną 18 val.

Šventinę nuotaiką skelbs ir Šilalė – eglutės įžiebimas kaimyniniame mieste prasidės anksčiau, gruodžio 2-ąją dieną. Miesto skvere šventinė programa startuos 17 val.

Kartu su Taurage eglutę gruodžio 3-iąją įžiebs Jurbarkas. Pranešama, kad vakare susirinkusieji išvys grupės „Bernužėliai“ koncertinę programą.

Gruodžio 7-ąją šventė vyks Pagėgiuose. Koncertuos Pagėgių krašto meno mėgėjų kolektyvai, o renginio kulminacija taps ugnies šou.

Šventinį maratoną pratęs skaudviliškiai, kurie eglutę įžiebs gruodžio 9 d. Šventėje ant scenos pasirodys Tauragės meno mokyklos vokalistės, Skaudvilės meno mėgėjų kolektyvai.

Kokia jūsų nuomonė apie šiųmetę Tauragės eglutę?

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Komentarų: 1

Palikite komentarą