Tauragiškių grupė sulaukė „Lietuvos balsas. Kartos“ komisijos pagyrimų

Dalintis:

Praėjusį sekmadienį projekto „Lietuvos balsas. Kartos“ scenoje tęsėsi aklosios perklausos. Keturiems mokytojams ir gausiam būriui žiūrovų pasirodė trijų tauragiškių suburta grupė „T3“. Nors atsisuko tik vieno mokytojo kėdė, vaikinai sulaukė daugybės pagyrų.

Tauragiškiams jau pažįstami Dovydas Petrošius, Ignas Novikovas ir Ovidijus Budginas dainuoja nuo vaikystės ir galiausiai prisijungė prie gospel choro „Gloria“. Tačiau šįkart visi trys televizijos projekte „Lietuvos balsas. Kartos“ nusprendė dalyvauti kaip grupė „T3“. Kaip interviu projekto organizatoriams pasakojo tauragiškiai, grupės pavadinimo reikšmė visiškai paprasta: tie trys.

Įdomu tai, kad Ovidijus ir Ignas jau yra dalyvavę „Lietuvos balsas“ projekte atskirai, kaip solistai. Ovidijui atsisuko trys iš keturių mokytojų, o Ignui pavyko sulaukti visų keturių mokytojų dėmesio – jam tąkart dalyvavimas baigėsi tik nokautų etape.

T3. „Lietuvos Balsas. Kartos“ akimirka

„Projektas padidino mano žinomumą ir mano kaip solisto karjera muzikiniame kelyje tęsiasi toliau. Iki šiol dainuoju įvairiuose renginiuose, neatsisakiau įvairių kvietimų dainuoti, tobulinau balsą ir dainavimo įgūdžius, ieškojau naujų pažinčių ir visada tikėjau, kad mano laikas dar ateis, nesvarbu kaip tau sekėsi projekte, svarbu siekti savo svajonės nesustoti daryti tai kas tau labiausiai patinka“,– interviu metu kalbėjo „T3“ grupės narys Ignas.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, nors „T3“ susibūrė tik prieš pat „Lietuvos balsas. Kartos“ projektą, vaikinai jau spėjo įrašyti ir savo pirmąjį kūrinį kartu.

Vaikinų tikslas – laimėti projektą ir kol kas sekasi jo siekti, mat sekmadienį aklųjų perklausų metu jiems atlikus dainą „Leave the door open“ atsisuko mokytojos Nomedos Kazlaus kėdė.

Nuskambėjus tauragiškių atliekamai dainai projekto mokytojai apgailestavo jau turintys pilnas savo komandas.

„Jeigu būtų vietos mano komandoje – tai čia vieni vartai! Jūs vau!“ – emocingai pasisakė Vaidas Baumila po „T3“ pasirodymo, dar jo metu tarstelėjęs, jog čia ne lietuvių pasirodymas.

„Gaila, kad atsidūrėt šitoje pozicijoje. Manau, būtų tikrai visi atsisukę, nes žiauriai patiko. Tai yra labai retas atvejis – duetas dar yra toks standartas, bet kad trys bičiukai ateitų ir žiauriai profesionaliai, gerai sudainuotų, tvarkingai… Bet žanras šitas gražiai skamba, jums tinka. Maloniai nustebino“, – kalbėjo Benas Aleksandravičius.

Projekte – du nauji mokytojai

Šiemet projekte „Lietuvos balsas. Kartos“, kaip ir įprasta, savo komandas buria keturi mokytojai. Du iš jų dalyvavo ankstesniame sezone – tai Vaidas Baumila ir Benas Aleksandravičius. Prie jų pirmą kartą prisijungė Gabrielė Vilkickytė ir pasaulinio garso operos solistė Nomeda Kazlaus. Būtent pastaroji ir atsisuko tauragiškių grupei „T3“.

Projekto organizatorių pranešime spaudai skelbiama, kad šiai solistei kvietimas dalyvauti projekte nebuvo netikėtas – ji jo sulaukė daug anksčiau, tačiau dėl įtempto darbo grafiko negalėjo prisijungti.

„Operos menas yra aukščiausias vokalinio meistriškumo menas, juk operos solistai gali dainuoti bet kokį žanrą, o štai ne visiems atlikėjams pavyksta dainuoti operą. Aštuonerius metus turiu savo vardo vokalinio meistriškumo akademiją, kurioje nuolat sulaukiu talentingų scenos žvaigždžių iš skirtingų žanrų, norinčių tobulėti, todėl žinau, jog tie, kurie pateks į mano komandą gaus ypatingai vertingos patirties ir ji padės tolimesniame jų kelyje, galbūt net pasaulinėje scenoje“, – cituojama „Lietuvos balsas. Kartos“ mokytoja Nomeda Kazlaus.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

2 komentarai

Palikite komentarą