fbpx

„The Roop“ kviečia vienytis ir surengti didžiausią diskoteką

Dalintis:

„Eurovizijoje“ koncertuosianti Lietuvos grupė „The Roop“ ragina visus šiandien susivienyti didžiausiai diskotekai. Skelbiama „Geltonosios bangos diena“.

Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovausianti grupė „The Roop“ sulaukia didžiulio palaikymo. Naujienų portalas lrt.lt paskelbė iniciatyvą „Geltona banga“. Norintieji palaikyti Lietuvos atlikėjus buvo raginami iki gegužės 10 dienos fotografuoti, kurti vaizdo klipus, skelbti juos socialiniuose tinkluose su grotažyme #LithuaniaGoesYellow ir taip skleisti palaikymą konkurso dalyviams.

Prie šios iniciatyvos prisijungė ir Lauksargių globos namai, sukūrę vaizdo klipą. Jame šokio judesius demonstravo ir senjorai, ir globos namų darbuotojai. Palaikymo nuotrauką socialiniuose tinkluose išplatino ir Tauragės B.Baltrušaitytės viešosios bibliotekos darbuotojai, vaizdo klipą nufilmavo „Aktyvi Tauragė“ komanda. Prisideda ir kiti tauragiškiai.

Stop kadras iš Lauksargių globos namų vaizdo įrašo

Vakar grupė „The Roop“ išplatino pranešimą: „Svarbus pranešimas! Mums reikia jūsų visų palaikymo! Gegužės 14 d., penktadienį, skelbiame Geltonosios bangos dieną! Didžiausia parama ir palaikymas yra lietuvių (ir ne tik) visame pasaulyje susivienijimas. Tai diena, kuomet visi koncentruotai dalinasi THE ROOP daina, vaizdo klipu, nuotraukomis savo socialiniuose tinkluose su grotažyme #LithuaniaGoesYellow ir #Eurovision. Taip žinia apskries apie pasaulį ir supažindins su Lietuvos atstovais konkurse. O tos pačios dienos vakare, 20 val. (Lietuvos laiku), visus kviečiame paleisti „Discoteque“ dainą savo namuose, kiemuose, automobiliuose ir užkurti didžiausią diskoteką Žemėje!“

Primename, kad „Eurovizijos“ dainų konkursas šiemet vyks Roterdame, Nyderlanduose. Pirmasis pusfinalis numatytas gegužės 18-ąją, antrasis – gegužės 20-ąją, o finalas – gegužės 22-ąją dieną. Lietuvos atstovus išvysime pačius pirmuosius pirmajame pusfinalyje.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą