fbpx

Tiesioginiame „Dainų dainelės“ eteryje pasirodė dvi tauragiškės

Dalintis:

Tradiciniame ir lietuvių pamėgtame televizijos konkurse „Dainų dainelė“ šiemet pasirodys ne viena balsinga tauragiškė. Praėjusį savaitgalį filmavime dalyvavo sesės Šlamaitės iš Tauragės, kurios laukia žiūrovų palaikymo balsų.

Kaskart tradicinis „Dainų dainelės“ konkursas sulaukia gausybės talentingų vaikų. Jie turi atlaikyti atrankines kovas rajoniniame konkurso etape, tada regioniniame. Ir tik išlaikius visus išbandymus, gali planuoti kelionę į sostinėje rengiamus filmavimus. Šiemet regioniniame konkurso etape tauragiškėms vokalistėms kaip reikiant sekėsi ir ne viena pasirodys filmavimuose.

LRT televizijoje jau pasirodė dvi tauragiškės. Meidė ir Aleksė Šlamaitės televizijos ekranuose pasirodė praėjusį savaitgalį. Mažoji Aleksė atliko dainą „Man patinka, o vyresnėlė Meidė – „Mergaitė“. Konkurso komisija iš pasirodžiusių tiesioginėje laidoje renka po keturis laureatus, kurie galės pasirodyti baigiamajame „Dainų dainelės“ laureatų koncerte. Ar sesės Šlamaitės pateks tarp laimingųjų, kol kas nėra žinoma.

Aleksė Šlamaitė

Alinos Dambrauskienės mokomos sesės dabar nekantriai laukia publikos balsų. Skelbiama, kad balsavimas prasidėjo sekmadienį 16 val., o baigsis artimiausią šeštadienį. Tad tauragiškes seses jas palaikantieji dar gali atiduoti savo balsą.

Apie konkursą naujienas skelbiančiame portale teigiama, jog daugiausiai balsų surinkęs dalyvis (ar ansamblis) turės galimybę dainuoti baigiamajame konkurso laureatų koncerte.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą