Ugniagesiai vykdys prevencinę akciją

Dalintis:

Tauragės priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba ir Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinė tarnyba balandžio 15–19 dienomis Tauragės rajone vykdys prevencines akcijas. Jų metu ugniagesiai gelbėtojai ir valstybinės priešgaisrinės priežiūros pareigūnai, lankysis pas gyventojus.

Kaip skelbia ugniagesiai, lankantis gyventojų namuose gyventojams bus suteikiamos konsultacijos ir patarimai gaisrinės saugos klausimais, bus atkreipiamas dėmesys į tinkamą kietojo kuro krosnių, dūmtraukių įrengimą ir naudojimą, elektros instaliaciją, kitus įrenginius, dėl kurių gali kilti gaisras. Taip pat skatins gyventojus įsirengti butuose autonominius dūmų detektorius. Nepasiturintiems, sunkiai besiverčiantiems jie bus ir sumontuoti.

Specialistai praneša, kad akcijos metu siekiama gyventojams suteikti reikalingą informaciją, o ne nubausti. Nors dūmų detektorius privaloma turėti, prevencinės akcijos metu baudos skiriamos nebus.

Gyventojai raginami įsileisti ugniagesius į namus. Besibaiminantiems sukčių primenama, kad Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos specialistai atvyksta tarnybiniais ženklintais automobiliais, vilki uniformas, todėl yra lengvai atpažįstami.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą