Užgavėnės vis tiek bus

Dalintis:

Tauragės Pilies aikštėje sekmadienį šėls Užgavėnių persirengėliai, skambės muzika, į kovą stos Lašininis ir Kanapinis. Bus ir mugė, į kurią atvyks amatininkai, tautodailininkai ir kiti prekeiviai iš visos Lietuvos ir kaimyninių šalių.

Nors žiema į Lietuvą neatnešė nei sniego, nei šalčių, Užgavėnių šventė bus. „Tai tradicinis dalykas, kalendorinė šventė. Gamta yra gamta. Lygiai taip pat kaip šie Naujieji metai ir Kalėdos – nebuvo to sniego“, – sakė Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis.

Taigi, sekmadienio rytą, nuo 11 valandos į Tauragės Pilies aikštę kvies mugininkai. Mugėje dalyvaus ne tik amatininkai ir tautodailininkai, bet ir mūsų rajono bendruomenės. Nuo 13 valandos po miestą vaikštinės persirengėliai. 13.30 valandą Pilies aikštėje jau šėls Užgavėnių personažai – ubagai, velniai, raganos. Vyks geriausių kaukių rinkimai ir apdovanojimai. Žinoma, susikaus Lašininis ir Kanapinis. Susirinkusius linksmins Tauragės kultūros centro Skaudvilės skyriaus liaudies muzikos kapela „Dobilas“.

Užgavėnių rengėjai prašo į šventę atvykti su kaukėmis. Tiems, kurie atvyks su kaukėmis, žada vaišes.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą