fbpx

Vaikų biblioteka nudžiugino projektu „Kino2bliss“

Dalintis:

Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje dar nuo vasaros vykdomas projektas „Kino2bliss“. Šį naują projektą Lietuvos kultūros taryba ir Tauragės rajono savivaldybė.

„Kino2bliss“ startavo bibliotekoje surengtos vaikų vasaros stovyklos „Pozityvumo tiltas“ metu. Tąkart mažieji tauragiškiai žiūrėjo brazilų animacinį filmą „Berniukas ir pasaulis“. Šis filmas pasiūlytas neatsitiktinai – tarptautiniame kino festivalyje jis buvo nominuotas „Oskarui“.

Prie šio projekto mielai prisijungia ir mokyklos. Spalio mėnesį Jovarų pagrindinės mokyklos pirmokai žiūrėjo filmą „Ką pašnibždėjo Pelėda“. Tai šiuolaikinės prancūzų animacijos trumpametražių filmų rinkinys jaunesniems žiūrovams. Po filmo peržiūros surengta edukacija, kurios metu vaikai susipažino su vienu seniausių animacijos kūrimo aparatu – zootropu.

Lapkričio mėnesį į filmą su edukacija planuoja atvykti pradinių klasių mokiniai iš „Šaltinio“ ir Martyno Mažvydo progimnazijų bei Jovarų pagrindinės mokyklos. Vaikai pamatys vaidybinę komediją „Jokūbas Mimi ir kalbantys šunys“. Kaip įprasta, po filmo vyks jo aptarimas ir edukacija.

Bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus inform.

Dalintis:

About Author

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą