fbpx

Valentino mados tendencija – gėlės puokštėmis

Dalintis:

Šiandien, šv.Valentino dieną, miestas pasipuošė gėlėmis, širdelėmis ir balionais. Prekybininkai atskleidžia, kad šiemet pirkėjai itin dosnūs – perka didžiules gėlių puokštes. Pagrindiniai pirkėjai – jauni ir vidutinio amžiaus vyrai, tačiau vienas gėlių pardavėjas pabrėžė, kad ir jie patys mėgsta gauti gėles.

Šv.Valentino dienos popietę „Tauragės kurjeris“ domėjosi: ar gėlių prekeiviai sulaukia daug pirkėjų, kokios gėlės šiemet populiarios, pirkėjai perka puokštėmis, ar po vieną žiedą? Paaiškėjo, kad saulėtos dienos pakylėti tauragiškiai itin dosnūs – perka ne po vieną gėlės žiedą, o glėbiais. Vytauto gatvėje, gėlių prekybos vietoje „Mergaičių gėlės“ dirbančios merginos atskleidė, kad vienas jų klientas nupirko 101 rožę. Įspūdingos puokštės nuotrauka gėlių pardavėjos pasidalijo savo feisbuko paskyroje. Gėlių pardavėjos neatskleidė, kiek tokia puokštė kainuoja. Anot jų, tai priklauso nuo kliento lojalumo, o šis pirkėjas perka nebe pirmą kartą.

101-a rožė mylimajai.
Feisbuko paskyros „Mergaičių gėlės“ nuotrauka

„Mergaičių gėlių“ pardavėjos žurnalistėms sakė, kad šiemet per Valentino dieną pirkėjų netrūksta, jei įprastai penktadieniais dirba viena, tai dabar – keturios. Nemažai gėlių jos pardavė ir iš vakaro. Pirkėjų amžius esąs įvairus, nemažai tokių, kuriems apie 40 ir daugiau metų. Pasak pardavėjų, šiai Meilės dienai užsisakė daugiau tulpių, nes pavasariškas oras daro savo įtaką. Įprastai tulpes pirkdavo tik per kovo 8-ąją – moters dienos proga.

Valentino dienai Vytauto gatvėje prekybos vietą išsipirkęs Virgis taip pat tvirtino, kad po vieną žiedą perka tik vienas kitas. Jis ir pats savo žmonai dovanojo puokštę. Beveik, visi pirkėjai esą vyrai.

Autorės nuotrauka

„Matyt moterys, mano, kad vyrai širdies neturi“, – ironizavo Virgis. Anot jo, šiandien ne kovo 8-oji, o Meilės diena, todėl ir moterys turi parodyti dėmesį. Vyrams taip pat patinka gauti gėlių. Jam pačiam patinka rožės.    

Dalintis:

About Author

Daiva Žebelienė

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą