Vargingai gyvenantiesiems šįkart suaukota mažiau

Dalintis:

Savaitgalį vykusioje jubiliejinėje – 30-ojoje„Maisto banko“ akcijoje tauragiškiai nebuvo itin aktyvūs. Per dvi akcijos dienas suaukoti 2279 maisto produktai už 2121 eurą.

Penktadienį ir šeštadienį Tauragės šeimos gerovės centras, Maltos ordinas, Pagėgių socialinių paslaugų centras ir šeimyna „Vaikiškos svajonės“ pasitelkę 57 savanorius keturiuose Tauragės prekybos centruose rinko maisto produktus vargingai gyvenantiems ir organizacijų globojamiems rajono žmonėms. Pasak „Maisto banko“ komunikacijos vadovės Miglės Petronytės, rudenį tauragiškiai buvo suaukoję beveik 1000 maisto produktų daugiau. Kaip ir visoje Lietuvoje, taip ir Tauragėje maisto produktus aukojantys gyventojai patys sudaro prekių krepšelį ir dažnai paaukoja daugiau nei vieną prekę. Savaitgalio akcijos metu iš viso aukota 828 kartus – suaukoti 2279 produktai.

– Daugiausia gauta makaronų, kruopų, cukraus, aliejaus ir miltų. Dažnai aukoja šeimos su mažais vaikais ir į krepšelius patenka skanėstų. Kam ir kaip paskirstys suaukotas prekes, organizacijos spręs pačios. Planuojama, kad surinktą paramą jos išdalins per tris artimiausius mėnesius, – sakė M.Petronytė.

Daugiausia maisto produktų suaukota Tauragės šeimos gerovės centrui (1145 vnt.), mažiausiai – Pagėgių socialinių paslaugų centrui (260 vnt.). Visų akcijoje dalyvavusių vietos organizacijų savanoriai agitavo tauragiškius aukoti maistą ir prisidėti prie vargstančiųjų gyvenimo palengvinimo.

Kitos akcijos metu, rudenį, organizacijos keisis parduotuvėmis, kuriose bus renkama labdara.

Dalintis:

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą