Vasaros stovyklų organizatoriai vis dar tikisi geriausio

Dalintis:

Artėjant vasarai ir vėl kyla vaikų užimtumo klausimas: ar pandemija ir Vyriausybė leis organizuoti vasaros stovyklas? Išankstinę registraciją kai kurie stovyklų organizatoriai jau pradėjo, o vietos suplanuotose pamainose sparčiai pildosi.

Kol kas koronavirusas plinta, skanduojama apie naujas atmainas, bet artėjant vasarai tėvai kelia klausimus dėl vaikų užimtumo. „Tauro stovyklą“ ne vienerius metus organizuojanti Kornelija Jurevičiūtė jau pranešė apie registracijos pradžią.

– Praėjusią vasarą man nepavyko suorganizuoti stovyklos, buvau išvykusi. Todėl šią vasarą tikiuosi atsigriebti su kaupu – planuoju 8 pamainas, iš kurių viena jau pilna. Dauguma jau užsiregistravusių vaikų šioje stovykloje dalyvaus antrą ar net trečią kartą, – kalbėjo K.Jurevičiūtė.

Šiemet mergina stovyklą planuoja keturių tipų – gamtos pažinimo, kurioje bus gausu įvairių žygių; nuotykių, kurioje bus galima karstytis medžiais; sporto, kurioje talkins džiudžitsu treneris Lukas Kryžius; ir sąmoningumo. Pastarojoje stovykloje K.Jurevičiūtė planuoja su vaikais užsiimti joga, meditacija, mokys mažuosius susikaupimo – dalinsis Tailande stovykloje išmokta praktika. Jai talkinti pasiruošusi ir trečioji vadovė Rūta Ramanauskienė.

– Dirbdama animatore vis buvau po kauke kaip vienas ar kitas personažas. Po septynerių metų supratau, kad noriu su vaikais bendrauti kaip aš – Kornelija. Mėgstu dirbti su vaikais, nes tada būnu geriausia savo versija. Todėl labai tikiuosi, kad šią vasarą bus galimybė vykti stovykloms, – tikisi tauragiškė K.Jurevičiūtė.

„Tauro stovykla“ planuojama Taurų nuotykių parke.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą