fbpx

Vasaros terasa subūrė talentingą jaunimą

Dalintis:

Šiandien tauragiškių jau spėtoje pamėgti Vasaros terasoje, esančioje prie Vasaros estrados, koncertavo būrys talentingo Tauragės jaunimo.

Skambėjo užburiantys Anelės Matrosovaitės, Igno Novikovo, Eugenijaus Ambrozo, Gabijos Kasiliauskaitės, Kamilės Smaidžiūnaitės, Meidės Šlamaitės, Ovidijaus Budgino atliekami kūriniai. Talentingų tauragiškių vokalistų koncertas prie Jūros sukvietė žiūrovus, kurie pasiryžo ateiti, nors, pagal naują tvarką, renginyje teko būti veidus prisidengus kaukėmis. Tik užsisakiusiems maisto ar gėrimų kaukių nereikėjo.

Tai jau ne pirmas Vasaros terasoje surengtas nemokamas koncertas, kurį surengia jos įkūrėjai verslininkai „Muzikos serviso“ ir restorano „Da feng“ savininkai Raimondas ir Alma Marozai. Pasak A.Marozienės, šį koncertą Vasaros terasoje jie surengė paties jaunimo iniciatyva. Jei tik yra norinčių koncertuoti, Marozai kviečia kreiptis į juos.

Praėjusį penktadienį čia gitara brazdino Grysha Romka, kiek anksčiau atidarymo proga – daugelio tauragiškių žinomas ir mėgiamas Giedrius Vaškys.

Vasaros terasoje tebeeksponuojami Romualdo Ozgirdo paveikslai.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą