„Versmės“ gimnazistai skina laurus ir dailės konkursuose

Dalintis:

„Versmės“ gimnazijos mokiniai dažnai dalyvauja piešinių konkursuose ir dažnai džiaugiasi puikiu įvertinimu. Dailės mokytoja Gitana Budginienė siekia kuo labiau atskleisti kiekvieno savo mokinio gabumus ir juos nukreipia į tuos konkursus, kuriuose jie gali labiau išreikšti save.

Šįkart „Versmės“ moksleiviai dalyvavo nacionaliniame mokinių piešinių konkurse „Knygų namų šviesa“, skirtame Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos 100-mečiui. Konkurso laureate tapo „Versmės“ gimnazistė Ugnė Ramanauskaitė, konkurse jėgas išbandė ir jos bendramokslė Adriana Kiršininkaitė.

– Puikūs pasiekimai. Su Ugne mes senokai dalyvaujame įvairiuose konkursuose: kai ją mokiau Jovarų pagrindinėje mokykloje ir dabar, „Versmės“ gimnazijoje. Ugnės piešiniai įdomūs, jos vaizduotė turtinga, kadangi ji labai daug skaito. Gimnazistė visur dalyvauja, visur jos pilna, semiasi žinių įvairiose srityse, nes ją viskas domina: fotografija, kūryba, keramika, – apie savo auklėtinę pasakojo dailės mokytoja. – Gimnazijoje nemažai talentingų vaikų, man labai patinka kiekviename mokinyje atrasti kažką savito, kitokio, įžvelgiu, kuris gabesnis tapybai ar grafikai. Pagal moksleivių gabumus ir parenku konkursus, kad juose jie dar labiau atsiskleistų.

Pasak G.Budginienės, savo pamokose ji reikalauja, kad gimnazistų piešiniuose būtų kuo platesnis spalvų spektras, kuo įvairesni deriniai. Sužinojusi, kokie konkursai organizuojami, apie juos informuoja mokinius, nes tai puiki galimybė tobulėti. Pedagogei smagu, kad moksleivių raginti nereikia – jie noriai piešia ir tapo konkursams, o sulaukę puikių įvertinimų labai džiaugiasi. Jau rengiamasi dalyvauti net keliuose konkursuose, vienas jų – tarptautinis kalėdinių atvirukų.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą