Žvejo bilietais ir toliau prekiaus įprastai

Dalintis:

 Žvejai, žvejybos parduotuvėje „Dorima“ įpratę kartu su sliekais ir kitais žuviai privilioti ir sugauti skirtais dalykais nusipirkti ir žvejo bilietą, leidžiantį žūklauti išnuomotame Balskų tvenkinyje, tokios galimybės nebeturi. Žvejai klausia – kodėl?

Tokie pokyčiai netenkina vyresnio amžiaus žvejų, kuriems internetu pirkti žvejo bilietą sudėtingiau nei parduotuvėje. Tauragės medžiotojų ir žvejų draugijos pirmininkas Kęstutis Balašaitis sakė, kad pirmą kartą išgirdo, jog yra tokia problema.

– Gali ir galės žvejo mėgėjo bilietą įsigyti „Dorimoje“. Labai trumpai tik nebuvo. Žvejo bilietą žvejai gali nusipirkti ir atvykę į mūsų draugiją. Daugiausia bilietų nuperka internetu per „Alis“ sistemą, per „Perlas Go“ puslapį. Bilietas žvejybai Balskų tvenkinyje dviem paroms kainuoja 3 eurus, mėnesiui – 10 eurų, o metams – 30 eurų, – vardijo Tauragės medžiotojų ir žvejų draugijos administratorė Aušra Stumbrienė.

Paklausta, ar nuo metų pradžios pabrangus žvejo bilietui nesumažėjo žūklautojų, A.Stumbrienė patikino, kad tikrai to neįvyko.

– Balskų tvenkinys – žvejų Meka. Ten labai daug žuvies, tai atėjus žvejybai tinkamam laikui ir galimybei pasireikšti, pagauti ir pasidžiaugti laimikiu bilieto didesnė kaina tam įtakos nedaro. Daugelis perka bilietą metams. Mūsų draugijos nariams bilietas nekainuoja. Draugijos nariu norint tapti reikia būtinai būti medžiotoju ir būti Tauragės rajono gyventoju, – tvarką nurodė draugijos administratorė.

Tauragės medžiotojų ir žvejų draugijai priklauso per 500 narių, jos sudėtyje yra 10 medžiotojų klubų. Ne visi klubai prisijungė prie draugijos – du yra komerciniai.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą