Žygaitiškiai išlaikė paskutinio skambučio tradiciją

Dalintis:

Šią savaitę minima mokslo metų pabaiga. Tradicinį paskutinį skambutį nuotoliniu būdu išgirdo Žygaičių gimnazistai. Net nuotoliniu būdu minint šventę išlaikytos šventės tradicijos.

Žygaičių gimnazijos feisbuko puslapyje skelbiama, kad trečiadienį simboliškai atsisveikinta su 57-ąja abiturientų laida. Direktorė Daiva Gabietaitė pasakojo, kad šventė vyko nuotolinės transliacijos būdu, tačiau nepaisant visko, buvo ir daugeliui pažįstamas skambutis, ir gausybė sveikinimų.

– Taip, skambėjo ir tas rankinis varpelis. Į šventę buvo sukviesti abiturientai, jų tėveliai, seniūnas, klebonas, bendruomenės pirmininkė, pirmosios mokytojos. Visą šventę tradiciškai ruošė vienuoliktokai, dalyvavo ir pirmokėliai, kurie turėtų dvyliktokus išlydėti, – pasakojo D.Gabietaitė.

Neapsieita ir be abiturientų testamento bei palikimo mokyklai. Jau kelerius metus Žygaičių gimnazijos dvyliktokai mokyklos skirtame plote sodina medelį. Šįkart abiturientai pasirinko maumedį, kurį gimnazijos teritorijoje pasodino šventės išvakarėse, antradienį.

– Nors ir nuotoliniu būdu, bet renginys buvo labai jaukus, ir ašaros kai kam riedėjo, ir šypsenų netrūko, – džiaugėsi mokyklos vadovė.

Gimnazijos administracija išlydimus abiturientus nudžiugino netikėta dovana. Kiekvienas mokyklą baigiantis dvyliktokas gaus išskirtinę klasės nuotrauką, kurioje sudėtos akimirkos skirtingais mokslo metais.

Dalintis:

About Author

Naujienų portalo kurjeris.lt redaktorė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą