Administracijos direktoriaus nusižengimo klausimas tarybai pateiktas kone paskutinę minutę

Dalintis:

Šiandien vyks Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdis. Svarstymui kone paskutinę minutę tarybai pateiktas klausimas dėl savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio tarnybinio nusižengimo.

Tauragės rajono tarybos nariai šiandien 10 val. prasidėsiančiame posėdyje pradės nagrinėti 27 sprendimų projektus. Jų darbotvarkėje buvo numatyti 26, tačiau antradienį įrašytas dar vienas.

Taryba šiandien turėtų apsispręsti dėl dviračių ir pėsčiųjų tako, esančio magistraliniame kelyje Ryga–Šiauliai–Tauragė–Kaliningradas, kapitalinio remonto darbų kartu su Lietuvos automobilių kelių direkcija. Pagal sprendimo projektą savivaldybė įsipareigotų padengti 20 proc. išlaidų remonto darbams.

Taip pat šiandien tarybos nariai svarstys, ar pritarti, kad Tauragės ligoninė apmokėtų gydytojo rezidento (psichiatro) rezidentūros studijas, truksiančias penkerius metus. Už tai rezidentūros studijas baigsiančiam psichiatrui Tauragės ligoninėje reikės atidirbti trejus metus.

Bus svarstomas ir derybų su Pagėgių savivaldybe klausimas dėl UAB „Pagėgių komunalinis ūkis“ ir UAB „Tauragės vandenys“ reorganizavimo. Ar derybų startui bus pritarta, paaiškės šiandien.

Tarybos svarstymui antradienį pateiktas ir savivaldybės administracijos direktoriaus Modesto Petraičio tarnybinio nusižengimo klausimas. Komitetai neturėjo galimybės šio klausimo apsvarstyti, o tarybos darbotvarkėje šis klausimas – paskutinis.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą