Agentūra „Vuperta“: įdarbinimas užsienyje sustabdytas

Dalintis:

Įdarbinimo užsienyje agentūra „Vuperta“ daugiau nei prieš metus pradėjo vykdyti darbuotojų atranką didžiajai Vokietijos rinkai. Ją Tauragėje įkūrė Wilm Peldschus – buvęs tauragiškis, prieš 30 metų išvykęs gyventi į Vokietiją ir ten sukūręs sėkmingą verslą. Kaip bendrovei sekasi karantino laikotarpiu, pasakojo personalo atrankų vadybininkė Rasa Jasaitienė.

Agentūros starto pradžioje dirbo trys darbuotojos, šiuo metu – tik Rasa Jasaitienė. Pasak vadybininkės, įmonė buvo priėmusi vieną darbuotoją, bet ją atleido paskelbus karantiną. Sudėtingu laikotarpiu visais reikalais rūpinasi Rasa – dirba vadove, vadybininke ir ūkvede, nes direktorius negali atvykti į Lietuvą.

– Karantinas pakoregavo mūsų, kaip ir daugelio kitų verslų, veiklą. Kadangi galimybės išvykti iš Lietuvos teritorijos apribotos, darbuotojų įdarbinimas užsienyje sustabdytas. Sulaukiame daug skambučių – klausimų dėl įsidarbinimo galimybių ateityje, – kalbėjo vadybininkė. – Stengiamės visiems atsakyti į rūpimus klausimus, tačiau šiuo metu sudėtinga spręsti, kada bus galima tęsti įdarbinimą. Tai lemia daugybė veiksnių ne tik Lietuvoje, bet ir Vokietijoje. Dirbame nuotoliniu būdu.

2019.05.30 UAB Vuperta atidarymo akimirkos

Paskelbus, kad sugriežtinus karantiną bus uždarytos sienos, norą grįžti į Lietuvą pareiškė didelė dalis žmonių, įdarbintų Vokietijoje. Pasak vadybininkės, nemažai darbuotojų negrįžo ir tebedirba užsienyje. Tiksliau įvardyti skaičių ji negali, kadangi visi darbuotojai įdarbinami Vokietijos įmonėse ir darbo sutartis yra sudarę su šios šalies įmonėmis. Apie koronavirusu susirgusius iš Lietuvos išvykusius žmones įmonė žinių neturi.

Dalintis:

About Author

Laikraščio „Tauragės kurjeris“ žurnalistė

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą