Antradienio, balandžio 13-osios, „Tauragės kurjeryje“: kas baisiau – „Vaxzevria“ ar paracetamolis?

Dalintis:

Apie šalutinį vaistų poveikį ypač garsiai pradėta kalbėti sukūrus skiepus nuo koronaviruso. Praėjusią savaitę Europos vaistų agentūra pripažino – kraujo krešuliai – itin retas „Vaxzevria“ vakcinos šalutinis poveikis, bet medikai perspėja – rinkoje vaistų, nesukeliančių gretutinių reiškinių, beveik nebūna. Ar kada nors pasidomėjote, kokius šalutinius poveikius gali sukelti, pavyzdžiui, populiarusis paracetamolis?

„Kartais ateina pacientai, kurie skundžiasi, kad pradėjus vartoti vieną ar kitą medikamentą sutriko miegas, pradėjo džiūti burna, skaudėti galvą. Iš karto apie tokias reakcijas žmogus turi pranešti gydančiam gydytojui. Jei reakcijos tikrai nepageidaujamos, medikas pakeis vaistus į kitus ir tęs gydymą. Mano praktikoje itin baisių reakcijų į vaistus nepasitaikė“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakys vaistininkas Jurijus Veselis.

Kodėl visi taip bijo šalutinio vakcinos nuo COVID-19 poveikio, bet nebijo kitų vaistų šalutinių reiškinių? Skaitykite antradienio vedamajame.

Antradienį „Tauragės kurjeryje“ – daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų: kurių įmonių darbuotojai jau gali pasiskiepyti nuo koronaviruso ir ką daryti, jei skiepytis pageidaujate; kokiems projektams gyventojai siūlo investuoti savivaldybės lėšas; advokato padėjėjas Dainius Domikas informuos, kam priklauso nemokama teisinė pagalba ir kokiai atvejais galite jos kreiptis; sužinosite, kaip prasidedantį daržovių sezoną veiks prekyvietė Gedimino gatvėje ir kodėl joje tilps ne visi prekeiviai; kokiais nereikalingais daiktais žmonės užvertė didžiųjų atliekų surinkimo aikštelę ir pamatysite, kaip knygnešystę, istorijos paminklą, „vertina“ Tauragės rajone; rajono mokyklos ir džiaugiasi, ir liūdi – viena po kitos įsirengia modernias laboratorijas, tačiau mokytis jose nėra kam.

Jūsų laukia naujienos iš teismo salės – kas gresia avarijos, kurią sukėlė visiškai girtas vairuotojas, kaltininkui, ir kaip vienas kalinys iš Tauragės, kalintis Pravieniškių pataisos namuose, bandė internetu parduoti traktorių, kurio neturi.

Gražios ir darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą