fbpx

Antradienio, balandžio 21-osios, „Tauragės kurjeryje“: pandemijos kariai mato, kaip žmonėms dreba rankos

Dalintis:

Akivaizdu, kova su plintančia pandemija nesibaigs taip greitai, kaip norėtųsi. Nepaisant to, priešakinėse fronto linijose su nematomu priešu kovojantys medikai stengiasi įprastai dirbti savo darbą ir palaikyti gerą nuotaiką. „Pirmą dieną dirbome su akiniais ir juokavome, kad tuoj išmoksime nekvėpuodamos gyventi“, – šią pašnekovės ištartą frazę supras kiekvienas akiniuotis, bandantis pereiti miestą su kauke.

Rytojaus „Tauragės kurjerio“ vedamajame skaitykite net tris žurnalistės Mortos Mikutytės pokalbius su Tauragės medikais. Kaip jaučiasi ir ką išgyvena priimamajame plušantis gydytojas infektologas Simonas Bladžius ir mobiliajame tyrimų punkte dirbančios Audronė Baltrušaitienė su Inga Šnarkyte – viskas išsamiai „Tauragės kurjerio“ 31-ajame numeryje jau rytoj jūsų pašto dėžutėse.

Tauragės rajono savivaldybės taryba dar vasarį apsisprendė dėl dviejų įstaigų – Tauragės muzikos mokyklos ir moksleivių kūrybos centro – sujungimo. Jau poryt vyksiančiame posėdyje bus sprendžiama dėl šių sujungtų įstaigų valdymo struktūros. Kiek etatų ketinama naikinti ir kiek pavyks sutaupyti – skaitykite Daivos Žebelienės straipsnyje.

Apie trykštantį gaivaus vandens šaltinį, čiurlenantį už Papušynės kapinių, girdėjo daugelis. O „Tauragės kurjerio“ žurnalistė Regina Genienė išsiaiškino, kad ten jokios karantino sąlygos negalioja. Šaltinio vandens mėgėjų nesustabdo nei koronavirusas, nei nuvirtę medžiai. Plačiau apie ištroškusius šaltinio vandens skaitykite straipsnyje „Senjorai ir toliau plūsta prie pamėgto šaltinio“.

Įdomu, gal kiek netikėta, tačiau tarybos nariai nuo karantino pradžios nesinaudoja kanceliarinėms išlaidoms skirtomis lėšomis. Kas pirmąjį metų ketvirtį išlaidavo labiausiai, kas apskritai šių lėšų atsisakė ir kodėl dabar lėšos nenaudojamos – dėsto Ramunė Ramanauskienė rašinyje „Karantinas apkarpė tarybos narių apetitą“.

„Verslo alėjos“ rubrikoje laikraščio žurnalistai domėjosi įvairių verslų nuostoliais, planais ir viltimis. Kviečiame skaityti apie renginių organizatorius ir vedėjus, grožio specialistes ir prekyviečių darbininkes.

Taip pat kviečiame skaityti apie šilumos tinklų darbuotojų profesinę šventę – Energetikų dieną, kokie pokyčiai matyti prie lankytino milžiniško Genių ąžuolo, kas drįso nugaišusio gyvulio atsikratyti pamiškėje, kada galime tikėtis Tauragėje duris atversiančių vaikų darželių. Be abejo, rasite ir Rimvydo Valatkos apžvalgą – kaip jau įprasta karantino metu, ji bus iš sostinės.

Turiningo skaitymo!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą