Antradienio, balandžio 7-osios, „Tauragės kurjeryje“: savanoriai konstatuoja – ši veikla greitai nesibaigs

Dalintis:

„Savanorių tikrai reikia, nes manome, kad ši veikla greitai nesibaigs. Dalis jų pavargs, išeis į darbą ar susirgs, nebūtinai tuo virusu. To neišvengsime, todėl reikia naujų narių“, – sako gausų beveik 100 savanorių, padedančių kovoti su žiauria kasdienybe, būrį Tauragėje sutelkęs Laurynas Kryžauskas.

Vos 4–5 valandos miego per parą, priekaištai ir kartais net keiksmai koronaviruso akivaizdoje plušančius Lauryną ir jo bičiulius lydi jau trečia savaitė. Žinoma, lydi ne tik tai, gerokai dažniau savanoriai išgirsta padėkų ir pamato džiaugsmo ašarų. Kaip sekasi šiems šauniems žmonėms, kaip jie susitvarko su nelengvu darbu ir kokią mato pandemijos baigtį, skaitykite antradienio vedamajame.

O štai prie Balskų tvenkinio, nors ir karantinas, verda tikrų tikriausios aistros. Atšilus orams žvejai mėgėjai būriais leidžiasi į žvejybą, į bene gražiausią ir tinkamiausią jiems vietą – Balskus. Ką jie ten rado, kodėl pyksta ir kas šioje situacijoje teisus, sužinosite jau netrukus.

Po trijų karantino savaičių Tauragė skaičiuoja 5 koronaviruso atvejus. Džiugu, kad jų kol kas tik tiek, tačiau ar tikrai užsikrėtusiųjų tiek nedaug? Kas lemia, kad tyrimai iš Tauragės mobiliojo punkto vėluoja?

Karantinas stabdo konkursus į svarbias visuomenei pareigas. Balandžio 8-ąją baigiasi vyriausiojo Tauragės prokuroro kadencija. Kandidatų į šį postą atsirado, tačiau Generalinė prokuratūra atrinkti vieno iš jų nesiryžo. Skaitykite.

Kiek šviesesnė naujiena – Dauglaukyje gyvenanti biologijos mokytoja Ona Gaurylienė „Tauragės kurjeriui“ parodė, kur šiame kaime, beveik iš 400 metrų gylio į žemės paviršių trykšta… mineralinis vanduo. Ar tikrai jis turi gydomųjų savybių, iš kur vanduo atsirado? Visi atsakymai – jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kaip susitelkė ir visam kaimui apsauginių kaukių prisiuvo Dacijonų moterys, kaip tolimojoje Peru gyvena ir kokių planų Tauragėje turi kraštietė Laura Popkytė-Fukumoto, kiek planšetinių kompiuterių Tauragės moksleiviams padovanos Nacionalinė švietimo agentūra ir kodėl Tauragės meras Lietuvos pašto pareikalavo nukelti prie istorinio Tauragės pašto pastato išdygusį paštomatą. Ir visos šios naujienos – dar toli gražu ne viskas.

Šiame numeryje jūsų vėl laukia Rimvydo Valatkos žodis. „Nesuprantama, kodėl tyli meras D.Kaminskas. Vienintelis teisingas kelias suiručių metu yra sakyti žmonėms tiesą, kad ir kokia nemaloni ji būtų, ir aiškiai atsakyti į visus klausimus. Gal dar taip ir bus. Jei nebus, bus labai negerai“, – apie ką jis čia?

Gražios ir saulėtos savaitės. Likite sveiki!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą