fbpx

Antradienio, birželio 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: atliekų surinkimo mokestis kils

Dalintis:

Rytdienos vedamajame sužinosite, kiek siūloma didinti vietinės rinkliavos už atliekas mokestį, kaip savivaldybės skolos dydį Tauragės regiono atliekų tvarkymo centrui keistų šio mokesčio didinimas 15, 20 ar net 30 procentų. Taip pat – kokių mokesčio lengvatų ketinama dar atsisakyti?

Antradienio numeryje – ir apie tai, kokie klausimai vidaus reikalų ministrę Agnę Bilotaitę atginė susitikti su Tauragės, Jurbarko, Pagėgių, Šilalės, Raseinių, Kelmės priešgaisrinių tarnybų viršininkais ir priešgaisrinių gelbėjimo tarnybų vadovais.

Kokius ambicingus planus Tauragės rajono savivaldybė kelia 2023 metams? Ir kiek tai kainuos savivaldybės biudžetui?

Praėjusią savaitę Sveikatos apsaugos ministerija nusprendė vieną dieną visose savivaldybėse skiepyti visus norinčiuosius iš anksto neregistruojant, tereikėjo palaukti gyvoje eilėje. Kiek atėjo norinčiųjų pasiskiepyti? Atsakymą rasite rytoj.

Priede „Tauro ragas“ – žurnalisto, istoriko Alvido Jancevičiaus straipsnis „Dangus plyšo nuo sprogimų“ apie skaudžius birželio įvykius prieš 80 metų.

Laikraštyje bus ir smagiai nuteikiančių naujienų – apie penktadienio vakarą Tauruose vykusią amatų ir muzikos šventę, jaunosios boksininkės Austėjos Stulginskaitės pasiekimus, jubiliejines 25-ąsias Lietuvos pramonės darbuotojų šeimų sporto žaidynes, kuriose nuo pat pradžių dalyvauja Tauragės šilumos tinklų darbuotojų komanda.

Gražios savaitės su karštomis „Tauragės kurjerio“ naujienomis!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Palikite komentarą