Antradienio, birželio 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: briedis dar girioje, o ragai ir kanopos jau padalyti

Dalintis:

Pranešti apie save Lietuvai ir pasauliui – nepigus malonumas. O kur dideli pinigai, ten pakvimpa ir interesais. Praėjusią savaitę Tauragės rajono savivaldybės taryba pritarė ambicingam planui teikti paraišką Kultūros ministerijai ir 2023 metais Tauragei pretenduoti į Lietuvos kultūros sostinės vardą. Projekto sąmata įspūdinga – jei ministerija patvirtins savivaldybės paraišką, per metus kultūros renginiams bus išleista beveik 0,5 milijono eurų. Pinigų dalybos žada būti karštos.

„Jau dabar akivaizdžiai matom, kad kai kurie tarybos nariai yra susiję tiesioginiais interesais ir dalyvavo šito projekto parengime. Jau įvardytos kam bus viešinimo paslaugos skirtos. Neramina ir viešinimo kaina. Reikia papildomų argumentų, kad išties tiek viskas kainuos“, – į kolegas tarybos narius kreipėsi socialdemokratas Viktoras Kovšovas.

Kiek ir kam gali būti atseikėta, jei Tauragė taps išsvajotąja Lietuvos kultūros sostine, sužinosite atsivertę antradienio „Tauragės kurjerį“.

Antradienį jūsų dėmesio lauks ir daugiau krašto naujienų bei nepakartojamų istorijų:

kiek mokesčių mokėtojams kainuoja „išmaitinti“ savivaldybės svečius ir proginių furšetų dalyvius;

kaip pirmąją absolventų laidą po reorganizacijos į gyvenimą išleido Tauragės meno mokykla;

sužinosite, kiek didinama išmoka gimus vaikui;

kuriose savivaldybės kontroliuojamose bendrovėse nebeliks valdybų ir kodėl;

sužinosite, kurią mašinų stovėjimo aikštelę pačiame miesto centre ketinama netrukus renovuoti;

gėlininkė Renata Kastėnienė papasakos, kaip jos verslas išgyveno pandemiją ir kodėl gėlės taip pabrango;

Iš Tauragės kilusi ir jau 19 metų JAV gyvenanti Vitalija Lazdauskas sako, kad iki šiol negali susidoroti su nemalštančiu tėvynės ilgesiu – ar tikrai taip gera gyventi šioje svajonių valstybėje;

o žurnalistė Morta Mikutytė šįkart pakvies pakeliauti po Anykščius: rubrikoje Vasaros kryptys – įspūdingasis Anykščių lajų takas;

kartu pasidžiaugsime „Versmės“ gimnazijos abiturientu Eitu Rimkumi – vaikinas pakviestas atstovauti Lietuvai pasaulinėje geografijos olimpiadoje.

Ir tai dar ne visos pastarųjų dienų naujienos. Skaitykite „Tauragės kurjerį“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą