fbpx

Antradienio, gegužės 10-osios, „Tauragės kurjeryje“: į mokyklą nepriimto vaiko šeima suabejojo tvarkos skaidrumu

Dalintis:

Vaikų Tauragės rajone mažėja, o vietų mokytis norimose mokyklose neužtenka. Tokį faktą „Tauragės kurjeriui“ atskleidė būsimo pirmoko šeima. „Šaltinio“ progimnazijai priskirtoje teritorijoje gyvenančios šeimos pirmokėlis į šią mokyklą nepateko – jam nebeliko vietos.

Vaiko šeima sako žinanti nesąžiningų faktų, kai į mokyklas moksleiviai priimami apeinant savivaldybės nustatytą tvarką, ir grasina vis tiek pirmoką rugsėjo 1-ąją į norimą mokyklą atvesianti. Tai ne pirmas panašus atvejis – kito į mokyklą nepatekusio vaiko tėvai savivaldybę padavė į teismą.

„Perduokit merui, kad rugsėjo 1 dieną mūsų berniukas tikrai ateis į „Šaltinio“ progimnaziją, nes joje mokytis pagal pačios savivaldybės nustatytą tvarką jam ir priklauso. O jei toks variantas netinka, tegu meras savo mašina mūsų vaiką vežioja į „Aušros“ progimnaziją“, – „Tauragės kurjeriui“ kalbėjo būsimo pirmoko močiutė.

Visą straipsnį skaitykite antradienio „Tauragės kurjeryje“.

Gegužės 10-ąją dar perskaitysite:

Atnaujinta ligoninė aptarnaus pacientus iš visos Lietuvos;

„Bastiliją“ bando traukti iš akmens amžiaus;

Centrinio pašto laiptai toliau byra;

Kaip išgyventi krizę? Verslininkas iš Padrūtupių pataria – svarbu nebūti godžiam;

Specialiai „Tauragės kurjeriui“ iš Ukrainos: kodėl Maskva liguistai nekenčia Stepano Banderos?

Tauragės krepšininkai – penkti Europoje!

Ir tai dar ne visos naujienos.

Jūsų dėmesio tikisi kraštotyros ir istorijos priedas „Tauro ragas“, kuriame žurnalistas Alvidas Jancevičius papasakos naują dar negirdėtą istoriją, o tiems, kam baigiasi pirmojo pusmečio laikraščio „Tauragės kurjeris“ prenumerata, primename – startuoja II pusmečio prenumeratos akcija! Prenumeruokite ir laimėkite neįtikėtinus prizus – nakvynę viename įspūdingiausių Lietuvos Pakruojo dvare. Išsamesnė informacija tel. 8 677 04 424.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą