Antradienio, gegužės 11-osios, „Tauragės kurjeryje“: Priešgaisrinės tarnybos viršininką kaltina, kad sirgdamas „korona“ blaškėsi po miestą

Dalintis:

Pirmą kartą Tauragės apylinkės teisme atversta baudžiamoji byla dėl karantino taisyklių pažeidimo ir pavojaus užsikrėsti pavojinga liga sukėlimo. Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos viršininkas kaltinamas tuo, kad sirgdamas koronavirusu nesilaikė saviizoliacijos ir atvyko į darbovietę.

Praėjusią savaitę Tauragės apylinkės teisme atversta byla nagrinėta teismo salėje, į kurią atvykęs kaltinamasis Robertas Masolas informavo save ginsiąs pats.

– Buvau pagydytas, paleido kaip sveiką. Jei žmogui nustato kovidą, tai jis sėdi namuose 10–14 dienų. Mano atveju gydė ligoninėje, kol pasveikau. Tikrai maniau, kad nieko negalėjau užkrėsti, – teismui kartojo R.Masolas. – Iš ligoninės paleido ir ėjau per visą miestą – buvau nepavojingas. Po to tapau pavojingas.

Ko teisiamas ugniagesių viršininkas atvyko į darbo vietą, kodėl jis nesilaikė saviizoliacijos ir kokią bausmę jam prašo skirti prokurorė – skaitykite jau rytoj „Tauragės kurjerio“ vedamajame.

Šiame numeryje rasite ir dar vieną aktualią istoriją iš teismo salės. Žurnalistė Daiva Žebelienė papasakos buvusio Gaurės pagrindinės mokyklos vadovo Kęstučio Makausko bylinėjimosi su Tauragės rajono savivaldybe vingius: pralaimėjęs bylą Tauragės apylinkės teisme, sulaukė palankumo Klaipėdos apygardos teisme. Plačiau skaitykite straipsnyje „Atleisto mokyklos vadovo byla grąžinta nagrinėti iš naujo“.

Vieninteliame Tauragės rajone antradieniais leidžiamame laikraštyje „Tauragės kurjeris“ rasite ir daugiau karščiausių aktualijų:

kiek iš viso vaikų Tauragėje grįžo tęsti mokslo metų į klases;

kas toliau vadovaus socialdemokratams Tauragėje;

kokias problemas įžvelgia specialistai, įsigaliojus privalomajam gyvūnų augintinių ženklinimui;

kurios mokyklos stadionas jau netrukus sulauks atnaujinimo.

Trečiadienį – Slaugytojų diena. Ta proga laikraštyje rasite redaktorės Violetos Karaliūnaitės interviu su keturis dešimtmečius šį darbą dirbančia bendruomenės slaugytoja Virginija Krapiene.

Žiedų pilnas žurnalistės Reginos Genienės interviu su Tauragės mietą jau beveik 10 metų gėlėmis puošiančiais gėlininkais Steponaičiais.

Taip pat kviečiame skaityti apie sportininkų pergales, akcijos „Darom“ rezultatus, Tauragės meno mokyklos siekius.

Nepamirškite užsiprenumeruoti „Tauragės kurjerio“ iki pat metų galo – kaina šiuo metu ypač puiki!

Smagios ir šiltos savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą