fbpx

Antradienio, gegužės 12-osios, „Tauragės kurjeryje“: kas veiksmingiau – bausti ar dalinti kaukes?

Dalintis:

Į nuotolinį posėdį penktadienį vėl rinkosi Tauragės ekstremaliųjų situacijų operacijų centro nariai. Susirinkę aptarė koronaviruso ir karantino kontrolės situaciją rajone. „Nesilaikyta atstumų, nebuvo sudarytos sąlygos rankoms nusiplauti. Nebuvo įspėjimų lankytojams apie rizikos grupes. Į darbą atėjusiems darbuotojams nepatikrinta temperatūra“, – informavo Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento vadovas Kęstutis Patašius.

O Lietuvos šaulių sąjungos atstovas Ričardas Dapkus pažėrė kritikos jaunimui ir jų tėvams: „Pasibaigus nuotoliniu būdu rengiamoms pamokoms lauke pasipila moksleiviai be kaukių“. Ekstremaliųjų situacijų operacijų centro nariai svarstė, kokių priemonių imtis prieš nedrausminguosius. Tačiau kalbėta ne tik apie blogus dalykus. Išsamiau skaitykite rytojaus vedamajame.

Kokių tyrimų ėmėsi darbo inspektoriai, atskleis Valstybinės darbo inspekcijos Klaipėdos teritorinio skyriaus patarėjas, vyriausiasis darbo inspektorius Raimundas Leonavičius.

Taip pat sužinosite, kodėl Vyriausybei nusprendus atnaujinti ikimokyklinį ir priešmokyklinį ugdymą sunerimo savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Egidijus Šteimantas.

Redaktorė Ramunė Ramanauskienė atskleis, už ką Tauragės rajono savivaldybės meras Dovydas Kaminskas užsitraukė Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos nemalonę.

Žurnalistė Morta Mikutytė pokalbio pakvietė fotografą, ne vieno „Auksinio kadro“ apdovanojimo savininką Eugenijų Kavaliauską. Ilgus metus fotografavęs paukščius, tauragiškis nusitaikė į mažiausius planetos gyventojus. Mažutėlius gyvius tenka fotografuoti po vieną plaukelį, jei tik galima tai įsivaizduoti, ir vėliau kiekvienas nufotografuotas ryškus gabalėlis jungiamas į vieną bendrą vabzdžio nuotrauką. Išsamiau – jau netrukus.

Rytojaus laikraštyje – pokalbiai su iš namų dirbančiais tauragiškiais. Kaip manote, kas jiems sunkiausia? O ką pataria teisininkai darbdaviams, kurie jau ruošiasi grąžinti darbuotojus į biurus?

Švelninant karantiną ir sparčiai senkant kraujo komponentų atsargoms, donorystės akcijos vėl vyksta. Ryt informuosime, kada Nacionalinio kraujo centro medikai lankysis Tauragėje ir vėl galėsite duoti kraujo.

Žurnalistas Rimvydas Valatka atvirauja, kad šįkart rubriką „Pasivaikščiojimai Bažnyčių gatvėje“ geriau už jį būtų parašiusi „Tauragės kurjerio“ redaktorė Ramunė. Tai jos postas feisbuke jam suteikė progą pamąstyti apie pareigą, gerumą, pasiaukojimą – kai žmogus padaro daugiau nei priklauso pagal pareigas ir atlygį.

Šimto metų sulaukusi iš Gaurės kilusi Eugenija Sadauskienė televizoriaus nežiūri, radijo nesiklauso, nes silpnai girdi. Tačiau visas naujienas sužino skaitydama laikraštį „Tauragės kurjeris“. Pokalbis su jos dukra.

Antradienio numeris kupinas įvairiausių naujienų – apie dušo paslaugas socialiai remtiniems rajono gyventojams, atliekų konteinerių aikštelių problemas, Valstybinės ligonių kasos pertvarką.

Įdomaus skaitymo, geros savaitės ir šilumos širdyse.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą