fbpx

Antradienio, gegužės 25-osios, „Tauragės kurjeryje“: gatvė už pusę milijono pykdo gyventojus

Dalintis:

Kapitalinio gatvės remonto sulaukę I.Simonaitytės gatvės gyventojai reikalauja stabdyti darbus. Žmonės sako, kad patirs dešimtis tūkstančių nuostolių, jei darbai bus vykdomi pagal tokį projektą, koks dabar yra parengtas. Ko baiminasi gyventojai ir ką sako savivaldybės administracija, skaitykite rytojaus vedamajame.

Ryt taip pat sužinosite į kokias peripetijas įsivėlė Batakių seniūnijos seniūnas Jonas Juozapaitis. Seniūną, vietinius gyventojus ir medžiotojus sukiršino šernai.

Pirmą kartą Tauragėje nustatytas itin užkrečiamas paukščių gripas. Pirmasis židinys – Baltrušaičiuose.

Ar Tauragės butų ūkio eksploatuojamų daugiabučių gyventojams pavyks pasinaudoti valstybės kompensacija dujinių viryklių keitimui į elektrines? Kaip jiems sekasi?

Antradienio numeryje – „Tauro rago“ priedas, kuriame tęsiame straipsnių ciklą apie Tauragės literatų klubo „Žingsniai“ narius. Straipsnio autoriaus Eugenijaus Šalčio plunksnos taikinyje – Vladas Čepliauskas.

Džiugios sporto bendruomenės naujienos: Emiliui Šileriui pavyko iškovoti čempiono vardą ir užsitikrinti vietą Lietuvos jaunimo bokso rinktinėje.

Kas tauragiškių laukia Tauragės 514-ojo gimtadienio proga?

Antradienio numeryje rasite išsamias koronaviruso naujienas ir rajono aktualijas.

Primename, kad iki birželio 18 dienos skelbiame viliojančią akciją prenumeratoriams. Likite kartu, o turintys žinių – pasidalinkite paskambinę į redakciją.

Darbingos ir ramios savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą