Antradienio, gegužės 4-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragės priešgaisrinė tarnyba liepsnoja iš vidaus

Dalintis:

Antradienį Lietuvoje švenčiama gaisrų sergėtojo – šv. Florijono diena, bet Tauragės savivaldybei pavaldūs priešgaisrinės tarnybos ugniagesiai kelia rimtas problemas: turima technika gali subyrėti bet kurią minutę, į gaisrus darbuotojai dažnai išvažiuoja po vieną.

Šešioms kaimiškosioms ugniagesių stotims vadovaujantis Robertas Masolas praėjusią savaitę Tauragės rajono savivaldybės tarybos nariams pateikė metų ataskaitą ir pabrėžė – situacija kritinė. Trūksta ne tik žmogiškųjų išteklių, bet ir technikos. Net trys iš turimo autoparko mašinų yra beveik 50 metų. „Tauragės kurjeris“ apsilankė Kęsčių ugniagesių stotyje ir pakalbino joje jau 16 metų dirbantį ugniagesį. Vyras susitikimo metu darbe buvo vienas. Jei būtų kilęs gaisras, jis vienas pats ir koordinuotų veiksmus, ir vairuotų gaisrinės automobilį, ir gesintų gaisrą.

– Kiekvienas budėjimas – laimės dalykas. Buvo dienų, kai turėjome net tris iškvietimus per parą. Vos spėjam grįžti iš gaisro ir jau turim skubėti į kitą. Geriau būtų, kad nelaimių mažiau būtų. Ne todėl, kad dirbti nenorime, o todėl, kad gaisrai tikrai padaro labai daug žalos, – sakė pašnekovas. Kęsčių stotyje esantis gaisrinės automobilis patenka į seniausiųjų sąrašą. 1974 metų gamybos mašina, pasak gaisrininko, gražiai atrodo tik iš išorės. Savivaldybės atstovai informuoja, jog bėdos reikia ieškoti tarnybos viduje. Išsamiau – antradienio vedamajame.

Pirmajame gegužės numeryje skaitytojai ras ne tik naujienų, aktualijų, bet ir praeities istorijų, prisiminimų:

policijos perspėjimas dviračių motorinių transporto priemonių vairuotojams. Kokie policijos reidai laukia ir kas gresia piktybiškiems triukšmautojams;

tauragiškių įspūdžiai iš pirmojo „gyvo“ renginio savaitgalį vykusio Tauragės kultūros rūmuose;

ką apie valdžios prievolę grįžti į mokyklas likus trims savaitėms iki egzaminų mano Tauragės abiturientai ir kokias naujienas po galimai nelegaliai Natkiškių kaime veisiamų šunų skandalo pateikė Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos Tauragės departamento specialistai;

krašto istorija besidomintys ras pasakojimą apie istorijos ir architektūros paminklą – Pužų pašto ir diližanų stotį;

„Tauro rage“ – autentiškas pasakojimas apie tragiška nelaime paženklintą 1951 metų gegužės 1-ąją.

Gera savaitės pradžia su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą