Antradienio, gegužės 5-osios, „Tauragės kurjeryje“: bankrutuojantis „Molupis“ atleidžia visus darbuotojus

Dalintis:

Bedarbių armija auga kaip ant mielių – ką nokautavo koronavirusas, kas išgyvenimo recepto nesugebėjo rasti visai ne dėl COVID-19. Bendrovės „Molupis ir ko“ direktorė Biruta Cibitienė „Tauragės kurjeriui“ patvirtino – gegužės 12 dieną darbo neteks visi 108 šios Tauragės duonos kepyklos darbuotojai. Dar 31 bedarbis Užimtumo tarnybos duris pravers atleisti iš kitos iki šiol sėkmingai veikusios įmonės. Maža to, Užimtumo tarnyba ir be šių atleidimų skaičiuoja šimtus naujų bedarbių. Išsamiau apie šias nelinksmas naujienas skaitykite antradienio vedamajame.

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojo Tomo Raulinavičiaus automobilio sprogdintojas sulaikytas ir apklaustas. Nors politikas praėjusią savaitę įtarė, kad į jo turtą pasikėsinta dėl politinės ar ankstesnės žurnalistinės veiklos, policija šiuos įtarimus neigia. Taigi kokių kėslų turėjo pažeidėjas, sužinosite jau netrukus.

Ne visas Tauragės rajono verslas dejuoja ir atleidžia darbuotojus. Eičiuose veikianti durpių gavybos įmonė anaiptol – ne tik nemažina darbo apimčių, bet ir priima į darbą naujų darbuotojų. Tiesa, filialo vadovas Antanas Vanagas pripažįsta, rinkos ateitis nėra labai šviesi, mat ne vienam užsienio gėlių augintojui dabar riesta, todėl ir durpių substrato šiemet Europai gal nereikės tiek, kiek ankstesniaisiais metais.

Koronaviruso naujienos. Iki šiol skelbta, kad Tauragėje karantino metu ši infekcija buvo nustatyta 7 gyventojams. Ar pasikeitė ši statistika pastarosiomis dienomis? Kiek žmonių Tauragėje patikrinta dėl koronaviruso ir ar susirgusiųjų padaugės, atlikus visuomenės tyrimą? Skaitykite jau rytoj.

Kada Tauragėje pradės dirbti poliklinikos? Tauragės pirminės sveikatos priežiūros centro vadovas Donatas Petrošius sako, kad pirmiausia gydymo įstaigos turės atlikti Sveikatos apsaugos ministerijos joms paskirtus „namų darbus“, o tai esąs milžiniškas darbas. Kol kas durų pacientams neatvėrė ir Tauragės ligoninės Konsultacinė poliklinika. Tačiau atidarymui ruošiamasi. Ligoninės vadovas Liutauras Indriuška pripažįsta – įprastos ligos niekur nedingo ir jas gydyti reikia. Išsami informacija apie planinį pacientų gydymą jau laukia jūsų dėmesio.

Šios ir kitos pastarųjų dienų krašto naujienos – kiek premijų bus skirta socialiniams darbuotojams, kurios miesto gatvės jau netrukus turės naujovišką apšvietimą, kada bus atnaujinti tarpmiestiniai autobusų maršrutai, kokios naujienos Tauragės kaimo turizmo sodyboje sužalotos 16-metės jurbarkiškės byloje ir kokios pagalbos trijų kaimų kryžkelėje gyvenantys žmonės ketina ieškoti Strasbūre – jau keliauja į Tauragę ir jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje jūsų laukia ir Rimvydas Valatka. Kuo šįsyk jį sužavėjo Dacijonai?

Darbingos ir sveikos savaitės!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą