Tauragės mieste šiuo metu – tikras daugiabučių renovacijos bumas. Vien Žalgirių mikrorajone renovuojami aštuoni namai, statybų aikštelėmis virtę ištisi kiemai, viskas aplink kaukši, birbia. Vis dėlto ne tik džiaugtis dėl to reikia – daugybė medžių, patekę į statybų aikštelių teritorijas, tapo atramomis statybinei technikai.
Nors Statybos reglamentas įpareigoja rangovus saugoti žaliąsias erdves, „Žaliojoje Tauragėje“ to nepaisoma. Tyrimą dėl galimai žalojamos augmenijos pradėjo Aplinkos apsaugos departamentas, savivaldybė atlieka administracinę teiseną.
„Policija informavo, kad rūpintis medžiais – ne jų kompetencija. Supratau, kad be žiniasklaidos įsikišimo čia nieko nebus“, – kodėl paskambino žurnalistams, paaiškino Raimondas.
Visą straipsnį perskaitysite atsivertę rytojaus „Tauragės kurjerį“.
Gegužės 5-ąją „Tauragės kurjeris“ dar rašo:
Švietimo ministerija įpareigoja mokyklas nustatyti telefonų naudojimą;
Norkaičiuose suskambo daugiau nei 50 kanklių;
„Šaltinio“ progimnazijos direktorė Jūratė Lazdauskienė: „nereikia mokytojų mokyti būti mokytojais“;
Skaudvilėje gėlėmis rūpinsis jurbarkiškiai;
Arenos sieną puoš tauragiškio kurtas menas;
„Bastilijoje“ – svarsčių stūmimo čempionatas.
Krašto istorijos priedas „Laiko ženklai prie Jūros upės“ papasakos itin intriguojančią prieš šimtmetį Tauragėje nutikusią istoriją.
Pavasarėjančioje Tauragėje – pavasariškos naujienos! Dėkojame, kad jas skaitote.
Pranešk naujieną
Prenumerata
Kontaktai