Antradienio, gruodžio 1-osios, „Tauragės kurjeryje“: švenčių ištroškę tauragiškiai atakuoja kaimo turizmo sodybas

Dalintis:

Kad ir kokia draudimų galybė būtų, lietuviai švęsti mėgsta. Virtualios didžiųjų miestų eglučių įžiebimo šventės nebuvo tokios virtualios, kokių tikėtasi: miestų aikštės buvo pilnos šventės ištroškusių žmonių. Artėjant Kalėdoms ir Naujiesiems metams, kaimo turizmo sodybų šeimininkai nespėja atsakinėti į skambučius – tauragiškiai skuba teirautis ir bando rezervuoti sales pokyliams.

„Valstybė priima protu nepaaiškinamus sprendimus. Atlaisvins dabar muziejus, ir parduotuvėse kamščiai yra gerai. Kino salės net geriausiais laikais nebuvo pilnos, bet jos uždarytos. Žmonės mūsų teiraujasi apie Naujuosius metus, tačiau Naujieji metai – didelis klaustukas. Bus kaip pavasarį – per radiją girdėjau, kaip po pirmojo karantino Veryga sakė, jog nebuvo viskas draudžiama. Tai ir po šio karantino mums vėliau pasakys, kad nedraudė“, – emocingai „Tauragės kurjeriui“ kalbės Požerūnų malūno savininkas Vidutis Šeštokas.

Kaip tauragiškiai rengiasi pasitikti didžiąsias šventes ir ar tikrai negalės švęsti sodybose, salėse ir kitose pramogų vietose – skaitykite rytojaus vedamajame.

Pirmajame žiemos numeryje – daugybė kitų aktualijų: COVID-19 židiniais viena po kitos tampa slaugos įstaigos; sužinosite, kuriose Tauragės įmonėse, įstaigose, bendrovėse koronaviruso atvejų fiksuojama daugiausiai, kur šiemet bus galima įsigyti kalėdinių eglučių ir kiek jos kainuos; paskelbsime, ko tauragiškių prašo Tauragės regiono atliekų tvarkymo centras ir kokius nuostolius valstybei privalėjo atlyginti Tauragėje veikianti odontologijos klinika.

Antradienio numeryje – kaip per pandemiją sekasi automobilių meistrams, kas sustabdė planuotą Tauragės butų ūkio aukcioną, kaip nuo gruodžio 10-osios lankytojus priims „Santakos“ muziejus ir kodėl, anot Lomių kaimo senbuvių Bronės ir Jono Rušų, kartoti, kad žmogų myli, reikia kasdien.

Tai, žinoma, tik dalis naujienų. Ne visos jos džiugios – tvinstančios gatvės gyventojus piktina bene kasdien, o į laimingųjų sąrašą patenka vos kelios dešimtys.

Ačiū, kad skaitote. „Tauragės kurjeris“ jums linki ramaus advento.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą