Antradienio, gruodžio 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: pandemija surijo jau beveik 0,5 milijono eurų

Dalintis:

Nuo 2020 metų pradžios Tauragės rajono savivaldybės administracija koronaviruso pandemijai suvaldyti jau išleido arti pusę milijono eurų. Už šias lėšas pripirkta lovų, čiužinių, patalynės, maisto produktų ir dezinfekavimo priemonių. Ir tai toli gražu dar ne pabaiga, nors Tauragės ligoninės vadovas sako, kad apsaugos priemonių iš savivaldybės jau nebeprašo, nes negavo kiek reikia, o dalis gyventojų izoliacijai skirtų baldų tebėra neišpakuoti. Valdininkus guodžia tik tai, kad beveik visą išleistą sumą Finansų ministerija kompensavo.

„Jeigu pavasarį davė, tai dabar niekas nieko nedavė. Nuo vasaros negavome nieko nei iš rezervo, nei paramos“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė šiuo metu karščiausio taško – Tauragės ligoninės vadovas Liutauras Indriuška.

Rytojaus vedamajame – kam savivaldybė išleido šią milžinišką sumą, kodėl dar pavasarį „Bastilijos“ sporto kompleksui nupirkti gyventojų izoliacijai skirti baldai vis dar neišpakuoti, kiek savivaldybė sumokėjo už vienkartines pirštines ir kiek jos kainuoja perkant ne už biudžeto pinigus.

Antradienio numeryje – kokia nauja koronaviruso statistika sugriežtintą karantiną pasitinka Tauragė; kaip sekasi rinkti aukas mažajai Gabijai, labai trokštančiai kalėdinio stebuklo; kam patikėta koordinuoti tauragiškių vakcinaciją nuo COVID-19; kodėl Eičių kaime biblioteka pilnomis knygų lentynomis yra, o knygos žmonėms neišduodamos; kokios eglutės – lietuviškos ar daniškos Tauragėje populiaresnės ir kiek jos kainuoja; sužinosite, tyliai ar triukšmingai Kalėdų eglė penktadienį įžiebta Skaudvilėje; kokius priestatus valdžia žada statyti miesto darželiuose ir į kokius naujus vandenis brenda evangelikų liuteronų kunigas Karolis Skausmenis.

Dar keletas svarbių naujienų – Pirminės sveikatos priežiūros centras praneša gavęs jau trečiąją vakcinos nuo gripo siuntą: kas gali skiepytis; ir kaip vietiniais autobusais važinėsime kitąmet – už dyką ar jau reikės pirkti bilietus.

Antradienio numeris papasakos ir apie jaunuosius miesto bei rajono kūrėjus, savo talentais nustebinančius ir tarptautines komisijas, bei medžiotojų surengtą gerumo akciją. Juk Kalėdos jau į duris beldžiasi.

Ramaus laukimo ir būkite sveiki!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą