Antradienio, gruodžio 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: Tauragę apkabina po sunkios ligos sveikstantis gydytojas Eugenijus Margis

Dalintis:

Po insulto sveikstantis, Palangos reabilitacijos ligoninėje šiuo metu besigydantis vaikų ligų gydytojas Eugenijus Margis, kalbėdamas su šių eilučių autore, šypsosi. Telefonas, žinoma, šypsenos neperduoda, išduoda balsas. Kiek jaudindamasis Eugenijus sako: „Kad tu žinotum, kaip aš jūsų visų pasiilgau, kaip norėčiau apkabinti kolegas, vaikus, kuriuos gydžiau, net ir tuos chuliganus savo politinius draugus „Nepartinę Tauragę“ – jei galėčiau, visą Tauragę apkabinčiau“. Pirmąkart po skaudaus likimo smūgio interviu davęs medikas tiki stebuklu – baltą chalatą jis dar apsivilks.

Šiandien Eugenijaus Margio pasaulis – nedidukas izoliatorius Palangos reabilitacijos ligoninėje. Lyg vienos bėdos būtų maža, prieš savaitę jam buvo diagnozuotas koronavirusas. Klausiamas, kaip jaučiasi, Eugenijus savo ligų nesureikšmina, lyg žirnius beria priekaištus buvusiam sveikatos apsaugos ministrui Aurelijui Verygai.

„Lietuva pavėlavo su pandemijos suvaldymu. Dabar jau kiekvienas žingsnis, jei ir padės, pavėluotas“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakys medikas.

Antradienio vedamajame – iki ašarų nuoširdus pokalbis. Skaitykite jau netrukus.

Šventiniame prieškalėdiniame numeryje jūsų dėmesio laukia ir daugiau įvairiausių naujienų: įvažiuojančių į Tauragę automobilių patikrinimo rezultatai; sužinosite, ko negaus Tauragės ugniagesiai ir ko jie artėjant šventėms prašo tauragiškių; kas laukia Tauragės ir Pagėgių vandentvarkos įmonių; ar tikrai vis dar dirba kai kurios ne maisto prekių parduotuvės; kokį verdiktą socialdemokratės Efremos Bitinienės atžvilgiu paskelbė etikos prievaizdai; kiek vaikų į darželius atvedama sugriežtinus karantiną ir ar tikrai Skaudvilės mokytojai gali likti be atlyginimų. Skelbiame ir bažnyčių mišių aukojimo tvarką.

Palinkėjimą jums siunčia ir politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas – šįkart jo žodis kaip niekad asmeniškas.

„Tauragės kurjerio“ redakcijos kolektyvas sveikina jus, brangūs mūsų skaitytojai, su artėjančiomis Kalėdomis. Te jos būna pačios tikriausios, nuoširdžiausios ir būtinai sveikos!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą