Antradienio, gruodžio 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: istorinė diena – nuo COVID-19 paskiepyta 50 Tauragės medikų

Dalintis:

Metai baigiasi gera žinia: 2020-ųjų gruodžio 28-oji Tauragei tapo istorine data – šiandien Tauragę pasiekė pirmosios vakcinos nuo koronaviruso dozės. Paskiepyta 50 Tauragės ligoninės darbuotojų, su koronavirusu kovojančių pirmosiose fronto linijose. Pirmoji nuo COVID-19 paskiepyta Anesteziologijos-reanimacijos skyriaus gydytoja Asta Mizgaitienė.

„Tikrai teko susidurti su COVID-19, teko turėti ir gimdyvių sergančių. Labai laukiau vakcinos, kai gavau žinutę, kad jau skiepys, tai buvo kaip kalėdinė dovana. Visada bus vakcina netikinčių žmonių, tačiau kuo daugiau bus tikinčių mokslu pagrįsta medicina, tuo labiau visuomenė bus apšviesta skiepų ir šios ligos klausimu. Aš pati nepersirgau, bet kolegų gal pusė personalo sirgo. Kai kurie sunkiai. Reikalingos dvi vakcinos dozės, o dar kol visi turėsim skiepus, tai jau po to, manau, situacija turėtų pradėti gerėti“, – „Tauragės kurjeriui“ šįryt kalbėjo viena pirmųjų nuo COVID-19 paskiepyta Tauragės ligoninės Akušerijos-ginekologijos skyriaus gydytoja ginekologė Viktorija Ambroževičiūtė.

Kada nuo koronaviruso bus skiepijami kiti tauragiškiai, sužinosite atsivertę antradienio „Tauragės kurjerio“ numerį.

Paskutiniame 2020 metų „Tauragės kurjerio“ numeryje – daugybė kitų metų pabaigos naujienų: kodėl savivaldybė nusprendė nedezinfekuoti daugiabučių laiptinių; ar pavyko mažajai Gabijai, kuriai reikalingas gydymas užsienyje, surinkti reikiamą sumą; kaip šiemet vyks abiturientų brandos egzaminai; kiek tauragiškių negalės laikyti vairavimo egzamino ir kodėl; kaip per karantiną nuvykti pas medikus, jei nevairuoji; sužinosite ir kodėl per šventes negalėsite priglausti šuniuko ir kaip 2020-uosius palydi garsioji gyvūnų prieglauda Rūgaliuose, bei nelinksma naujiena – oficialusis nedarbas Tauragėje pasiekė dar neregėtas aukštumas. Jūsų laukia ir žinomų tauragiškių palinkėjimai metų sandūroje bei viena koronaviruso ligos istorija.

„Tauragės kurjeris“ dėkoja visiems savo skaitytojams, kad buvote su mumis visus nelengvus 2020 metus, ir linki šviesesnių artėjančių 2021-ųjų.

Būkite sveiki ir saugokime vieni kitus!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą