Antradienio, gruodžio 8-osios, „Tauragės kurjeryje“: gera naujiena – Tauragėje pinga vanduo

Dalintis:

Kiek geresnė naujiena – jau įprastų blogų naujienų sraute: Tauragėje nuo kitų metų vasario 1-osios 2,4 procento pinga geriamojo vandens ir nuotekų tvarkymo paslauga. Bendrovės „Tauragės vandenys“ direktorius Eduardas Anulis dėl to labai nedžiūgauja, mat įmonė atvirkščiai – norėjo vandenį branginti, tačiau su Valstybine energetikos reguliavimo taryba per daug nepasiginčysi. Perskaičiuotą Tauragės vandens kainą gruodžio 16 dieną dar turės tvirtinti Tauragės rajono savivaldybės taryba.

„Tai nėra labai gerai, nes mums neduoda nė kiek uždirbti, negalime lašinukų užsiauginti. Tam reguliavimo taryba ir yra, kad leidžia tik mažą pelniuką turėti“, – „Tauragės kurjeriui“ pasakys „Tauragės vandenų“ direktorius Eduardas Anulis.

Kokios vandens pigimo priežastys, kiek konkrečiai nuo kitų metų kainuos ši paslauga ir kurioje vietoje pagal vandens kainą šiuo metu rikiuojasi Tauragė, sužinosite atsivertę antradienio „Tauragės kurjerio“ numerį.

Antradienį – ir daugiau krašto naujienų, kurių jūs nerasite jokiame interneto portale: sužinosite, kodėl maisto ir veterinarijos tarnybos specialistai neskuba bausti Tauragės kavinių ir valgyklų, nors pažeidimų šiose įstaigose ne vienas ir ne du; kaip kritinei situacijai, jei koronavirusu susirgtų dar daugiau mokytojų, pasirengė rajono Švietimo skyrius; panagrinėsime neraminančias tendencijas – kodėl Tauragėje stipriai išaugo mirštamumas, ar dėl to kaltas tik COVID-19; skelbiame, kiek butų šiemet įsigijo savivaldybė ir kiek tauragiškių laukia socialinio būsto; sužinosite, kokią milžinišką sumą savivaldybė skolinga vienos mokyklos direktoriui ir kodėl butų kainos Tauragėje nenusileidžia Klaipėdai; Jovarų mokykla džiaugiasi neatsidžiaugia – iš Vilniaus parriedėjo naujutėlaitis mokyklinis autobusas, tačiau… juo važiuoti nėra kam; skelbiame, kodėl šiemet niekas nebepildys vaikų svajonių ir kaip eglutės įžiebimą Pilies aikštėje pasitiko tauragiškiai – žurnalistai pakalbino penktadienio vakarą sutiktas šeimas.

Ir kaipgi be naujausių koronaviruso žinių. Jos dar ilgai bus aktualios.

Jūsų dėmesio laukia politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas. Šįkart – apie skiepus, Kiniją ir… Mėnulį.

Darbingos savaitės su „Tauragės kurjeriu“! Nepamirškite – nuo trečiadienio griežtėja karantinas.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą