Antradienio, kovo 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: karo pabėgėlių apgyvendinimo išlaidas savivaldybė kompensuos tik verslui

Dalintis:

Nuo 5 iki beveik 25 eurų už naktį Tauragės rajono savivaldybė pasiruošusi mokėti vietos verslininkams, apgyvendinantiems pabėgėlius iš Ukrainos. Atsilyginti verslui už gerą darbą valdžia pasisiūlė pati, tačiau gyventojams, pasiryžusiems savo būstuose priglausti ukrainiečių šeimas, pinigų neskiria.

Meras Dovydas Kaminskas tikisi, kad jau greit karo pabėgėliams išmokas mokės valstybė ir savivaldybės pinigų naudoti neteks.

„Savivaldybės pinigus galima panaudoti ir kitur. Aš nesikreipiau pagalbos, man jos nereikia. Savo draugams galiu padėti ir pats“, – „Tauragės kurjeriui“ sakė Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Sigitas Kancevyčius, savo namuose apgyvendinęs tris nuo karo Ukrainoje pabėgusias moteris.

Kodėl savivaldybė pagelbės verslui, bet ne paprastiems žmonėms, skaitykite jau rytojaus „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Antradienio „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Kaip Tauragė paminėjo 32-uosius Lietuvos laisvės metus;

Interviu su miesto seniūnu Žilvinu Majumi: gatvių duobes jis jau žino mintinai;

Koronavirusas niekur nedingo – ligoninėje pacientų gausu;

Ar reikia suskubti įsigyti kalio jodido tablečių?

Nuomonių skiltis: savivaldybė skelbia pastatų, kuriuose ekstremaliosios padėties atveju galėtų teikti pagalbą gyventojams, bet ar jie netaptų kariniais taikiniais;

Lenktynininko Roko Baciuškos pergalės Abu Dabyje;

Medžiotojų draugija kviečia į šaudymo varžybas.

Šiame numeryje jūsų dėmesio tikisi krašto istorijos priedas „Tauro ragas“: ryt turite galimybę apžiūrėti unikalią parodą; Knygnešio dienos proga – laiškas seneliui knygnešiui.

Startuoja „Tauragės kurjerio“ pavasario prenumeratos akcija. Kartu su mėlynu dangumi įsileiskite svarbiausias krašto naujienas į savo namus! Išsamesnė informacija tel. 8 677 04 424.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą