fbpx

Antradienio, kovo 2-osios, „Tauragės kurjeryje“: dviračių saugyklos miestui kainuos arti milijono

Dalintis:

Šią vasarą Tauragėje prie daugiabučių namų išdygs naujutėlaitės dviračių saugyklos, prie ugdymo įstaigų bus įrengti dviračių stovai, o miesto centre suplanuotos dvi dviračių stovėjimo aikštelės. Šis malonumas nepigus – savivaldybės administracija vasarį pasirašė sutartis su šios įrangos montuotojais. Jiems bus išmokėta per 700 tūkstančių eurų.

Kai kurie tauragiškiai, savivaldybei feisbuke paskelbus apie naująsias dviračių laikymo vietas, stebėjosi, kodėl nenurodoma jų kaina. Štai Darius J. patikino manąs, kad viena tokia saugykla gali kainuoti apie 3–4 tūkst. Eur (nors kainuos dvigubai daugiau), už metalines dėžes, jo nuomone, tai daug. „Keliai baisūs, dviračių takai tragedija“, – savivaldybei įgėlė komentuotojas.

Kur, kiek, kada ir kokios dviračių saugyklos bus sumontuotos Tauragės mieste, skaitykite antradienio vedamajame.

Pirmajame pavasario numeryje – ir daugiau šviesių ir nelabai, tačiau pačių įdomiausių naujienų: kodėl kai kuriems Tauragės abiturientams laikyti egzaminų teks vykti į Šilalę; skiepytų senolių koronaviruso protrūkis Lauksargių globos namuose – fiksuota mirtis; autobusų parkas nelaukia karantino pabaigos – autobusai jau važiuoja; ar užfiksuota pažeidimų Tauragės kirpyklose; gėlių augintojai – pirmieji žiedai jau išsiskleidė; gyvūnų daugyklos teismas – kodėl namuose rasta rują skatinančių vaistų, jei gyvūnų šeimininkai teigia savo augintinius laikę iš meilės; epidemiologai primena – nors dabar labiausiai baiminamasi COVID-19, kitos ligos niekur nedingo; seniausios Tauragės fotoateljė vadovas Vaidotas papasakos, ar popierinės nuotraukos vis dar ant bangos.

Antradienio numeryje jūsų laukia ir pamėgtasis krašto istorijos priedas „Tauro ragas“. Šįkart – nepapasakotos pro Tauroggeną kadaise keliavusių pasaulinių mokslo žvaigždžių istorijos.

Jūsų dėmesio tikisi ir politikos apžvalgininkas Ramūnas Terleckas: garsioji Stambulo konvencija, ar bent jau perskaitėte ją?

Gražios savaitės su „Tauragės kurjeriu“!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą