fbpx

Antradienio, kovo 24-osios, „Tauragės kurjeryje“: autobusų parko vadovas vairuotojus ragina „būti vyrais“

Dalintis:

Jau savaitę serganti Lietuva gyvena karantino sąlygomis. Policiją kasdien pasiekia šimtai skundų dėl karantino nesilaikančių piliečių ir parduotuvių. Skundai plūsta ir į „Tauragės kurjerio“ redakciją. Tauragės autobusų parko vairuotojų artimieji skambina pavojaus varpais – iš užsienio grįžtančių tauragiškių gimtinėn parvežti siunčiami šios bendrovės vairuotojai. To daryti jie nenori, tačiau į jų norus niekas neatsižvelgia, – pranešė vieno vairuotojo šeimos nariai. Tačiau bendrovės vadovas šioje situacijoje griežtas – kažkam reikia dirbti ir šitą darbą ir savo pavaldinius ragina „būti vyrais“.

Tauragiškiai vienijasi – ypatingai sudėtingomis sąlygomis dirbantiems medikams siūlo pagalbą: siuva kaukes, siūlo naudotis jų automobiliais, renka pinigines lėšas. Siuvėja Ligita Štangvaltienė sako galinti pasiūti šimtus aštuonių sluoksnių marlės kaukių. Žinoma, be jokio pelno. Jei tik atsirastų kas gali už savikainą kaukių nupirkti ir dovanoti medikams, Ligita ilgam palinktų prie siuvimo mašinos.

Mobilusis tyrimų punktas vis dar tuščias. Prie Raudonojo Kryžiaus būstinės stovinti palapinė pirmadienį dar žiojėjo tuštuma. Ir medikai, ir Tauragės savivaldybės vadovai laukia nesulaukia Sveikatos apsaugos ministerijos leidimo pradėti veiklą tyrimų punkte. Kada Tauragę pasieks tyrimams atlikti būtini reikmenys, kada bus apmokyti medikai? Rytojaus laikraščio numeryje į šiuos klausimus atsakys meras Dovydas Kaminskas.

Kur dar galėtų apsigyventi iš užsienio grįžę tauragiškiai, kuriems privaloma izoliuotis nuo visuomenės? Kaip vienas variantų svarstytas Tauragės profesinio rengimo centro bendrabutis, kuriame šiuo metu apsistoję 11 ukrainiečių darbininkų. Tačiau kodėl, pasak centro direktoriaus Stasio Lapės, šios patalpos saviizoliacijai netinka, sužinosite jau netrukus, kaip ir tai, kur dar, be „Bastilijos“, gyvena iš užsienio į Tauragę grįžę kraštiečiai.

Tauragė neteko žymaus žurnalisto, pedagogo Aleksandro Morozovo. Ilgus metus dirbęs Tauragei ir jos žmonėms, eidamas 81-uosius metus, A.Morozovas šį pasaulį paliko jau ne Tauragėje. Tačiau Tauragę visada mylėjo, nuolat bendravo su kolegomis žurnalistais. A.Morozovo pavardę plačioji visuomenė išgirdo, kai jis „atkapstė“ faktą, kad Tauragėje lankėsi ir laišką iš čia parašė garsusis prancūzų rašytojas Onorė de Balzakas.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – už ką Griežpelkių kaimo žmonės dėkoja merui, kaip karantiną išgyvena žinoma trijų vaikučių mama verslininkė Laura Mazalienė (apie tai papasakos priedas „Sveika šeima“), kokių padarinių Tauragės miškams pridarė audra „Laura“, ar tikrai po Jurbarką klaidžiojusio koronavirusu užsikėtusio vyro sūnus mokosi Tauragės mokykloje ir kam atiteks Tauragės miesto šventei numatyti pinigai – jau keliauja iš spaustuvės. Kaip ir kiekvieną antradienį, ryt jus pasieks apžvalgininko Rimvydo Valatkos įžvalgos. Sužinosite, ką jis prognozuoja apie epidemijos baigtį.

Būkite sveiki!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą