Antradienio, kovo 29-osios, „Tauragės kurjeryje“: kad padėtų ukrainiečiams, siūlo pažeisti įstatymą

Dalintis:

Įsisenėjusi vietų darželiuose trūkumo problema dar paaštrėjo į Lietuvą atvykstant karo pabėgėliams iš Ukrainos. Darželiuose vietų reikia ne tik tauragiškiams, bet ir Ukrainos vaikams, kad jų mamos galėtų ieškoti darbo.

Ketvirtadienį sušauktame tarybos Švietimo, kultūros ir sporto komiteto posėdyje pasiūlyta į darželius tiesiog priimti daugiau vaikų – toks sprendimas pažeistų higienos normas.

„Aš pritariu ir manau tai būtina iniciatyva. Turim visi suprasti, kad tai bus įstatymo pažeidimas, – rėžė meras Dovydas Kaminskas, siūlydamas nedelsiant rengti raštus ir siųsti į ministerijas, kad būtų atsakyta į klausimus, kaip elgtis tokioje situacijoje.

Visą straipsnį perskaitysite jau rytojaus numeryje.

Paskutinį kovo antradienį „Tauragės kurjeryje“ dar perskaitysite:

Kodėl „Šaltinio“ progimnazijos stadionas ir šiemet nesulauks renovacijos?

Sportininkai savivaldybės prašo pinigų;

Šeštadienį pilies kiemelyje skambėjo ukrainietiškos melodijos – ukrainiečių susitikimai šioje miesto vietoje planuojami kas savaitę;

Rubrika „Laisvas plotas“ papasakos apie gimnazistus Vakarę ir Paulių: jie – tikras Tauragės pasididžiavimas;

Specialiai „Tauragės kurjeriui“ – pasakojimas iš Kijevo: Ukrainos sostinėje – slegianti karo pajauta.

Tai, žinoma, ne visos naujienos. Jūsų dėmesio tikisi apžvalgininkas Ramūnas Terleckas: jis svarsto, kodėl įstrigome tarp patriotizmo ir baimės, o istorijos priedas „Tauro ragas“ papasakos neįtikėtiną istoriją.

Primename, kad vis dar tęsiasi „Tauragės kurjerio“ prenumeratos akcija – už nedidelę kainą gaukite laikraštį į namus. Juk taip smagu skanauti ryto kavą vartant svarbiausias savo krašto naujienas! Išsamesnė informacija tel. 8 677 04 424.

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą