fbpx

Antradienio, kovo 3-osios, „Tauragės kurjeryje“: arenos projektą pristatė pustuštėje salėje

Dalintis:

Tauragiškiai pakviesti į multifunkcinės arenos pristatymą, tačiau atėjo vos kelios dešimtys žmonių, įskaitant būrelį sporto pedagogo atsivestų vaikų ir savivaldybės administracijos darbuotojų. Kokius klausimus atėjusieji uždavė projektuotojams ir į kokį nesulaukė atsakymo, skaitykite rytojaus vedamajame.

Po rekonstrukcijos, pareikalavusios beveik pusės milijono eurų, prabėgus metams, Meilės alėjos takas vėl įgriuvo. Bendrovės „Stamela“ inžinierius Kostas Girčius informavo, kad šlaitą bendrovė įrengė vadovaudamasi projektiniais sprendiniais, todėl nereikia „Stamelos“ klausti, dėl ko takas įgriuvo dabar. Išsamiau šia tema – Reginos Genienės straipsnyje „Meilės alėjos takas: gali prireikti šimtatūkstantinės investicijos“.

Lauksargių globos namai Tauragės rajono savivaldybės tarybos prašė pritarimo leisti dalyvauti tarptautiniame sveikatinimo projekte „Socialinių paslaugų, skirtų senyvo amžiaus ir demencija sergančių asmenų kokybės gerinimas“, tačiau valdančiųjų flangas šiai iniciatyvai nepritarė. Kurie politikai ir kodėl pasakė ne, o kurie „įkišo galvas į smėlį“, sužinosite atsivertę rytojaus laikraštį.

Specialiai „Tauragės kurjeriui“ Rimvydas Valatka šmaikščiai apie pavasario ženklus ir paniką dėl koronaviruso. Tos pačios temos neišvengė ir apžvalgininkas Linas Kojala, jis – apie rimtas grėsmes, tikras ir išgalvotas žinias.

Tauragės krašto muziejuje incidentas. Direktoriaus pavaduotojas, politikas Viktoras Kovšovas įtariamas darbe buvęs neblaivus, tačiau pats tarybos narys teigia, kad yra persekiojamas dėl oponavimo tarybos posėdžių metu. Kas jam gresia, sužinosite jau netrukus.

Truputį daugiau nei prieš metus, pernai, sausio 31-osios pavakarę, atnaujintose Tauragės krašto muziejaus pilies menėse buvo pristatyta knyga „Paskutinis, užvėręs vartus“. Tai pagal Juliaus Radtkės rankraščius parengti atsiminimai. Kas buvo šis garbus žmogus ir kokį palikimą skyrė gimtajam kraštui – priede „Taurragis“.

Jaunieji šachmatininkai iškovojo prizines vietas, karatė klubas „Taurus“ iškilmingai atšventė 30-metį, 20 km pėsčiųjų žygis, skirtas istoriniams Pilėnams – šios ir kitos naujienos pirmajame kalendorinio pavasario laikraščio numeryje.

Gražios savaitės! Ir kaip apžvalgos skiltyje rašo R.Valatka, užuot desperatiškai ieškoję kaukių, kurios nepadeda, dezinfektantų, kuriuos atstoja paprastas muilas, kruopų, kurios vis tiek atiteks skruzdėms, eikite geriau pasidžiaugti pavasariu – į Bažnyčių gatvę, prie Jūros, bet kur!

Dalintis:

About Author

Skaitomiausias Tauragės krašto naujienų portalas

Rekomenduojami video:

Palikite komentarą